En fazla 45.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
Maksimum 45.000 Tl

Sak0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bana yayın açacak oyun oynayacak mouselu klavyeli monitörlü Full sistem dizer misiniz?
Hazır sistem olsa da olur, bir de monitör 360 Hz, ekran kartı NVIDIA ve işlemci AMD olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bana yayın açacak oyun oynayacak mouselu klavyeli monitörlü Full sistem dizer misiniz?
Hazır sistem olsa da olur, bir de monitör 360 Hz, ekran kartı NVIDIA ve işlemci AMD olursa çok sevinirim.
CARNAGE-4070 / AMD Ryzen 7 5800X3D / MSI GeForce RTX 4070 OC Ventus 2X 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Şuna bir bakabilirsiniz darboğaz yapacağını sanmam.

Darboğaz olmaz yanlış bilgi vermeyin.
Tamamdır emin olmadığımı belirtip kontrol edebileceğini söyledim zaten.

Sistem ile 1k mı 2k mı oyun oynayaksın? 360 Hz istediğine göre FPS bazlı oyunlar oynadığını varsayıyorum doğru mudur?

kasa bence kesinlikle bunu almalısın ki monitöre para kalsın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı