En fazla 500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Siodhach

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım kulaklık yıpranmaya ve sesleri cızırdalaşmaya başladığı için yeni kulak üstü kulaklık arıyorum. Kulaklıkta olacak özellik olarak 7.1 olsa sesler kaliteli ve canlı olsa iyi olur, RGB LED ve Hz, frekans olaylarıyla ilgilenmiyorum. Güzel bir şey önereceğinizi düşünüyorum. Marka olarak Rampage, Piranha ve Polosmart tarzı olmasa iyi olur önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım kulaklık yıpranmaya ve sesleri cızırdalaşmaya başladığı için yeni kulak üstü kulaklık arıyorum. Kulaklıkta olacak özellik olarak 7.1 olsa sesler kaliteli ve canlı olsa iyi olur, RGB LED ve Hz, frekans olaylarıyla ilgilenmiyorum. Güzel bir şey önereceğinizi düşünüyorum. Marka olarak Rampage, Piranha ve Polosmart tarzı olmasa iyi olur önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Kulaklık; Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM
İncelemem; İnceleme: Blackshark V2X inceleme ve mikrofon sorunu çözümü
Bütçe aşmıyorsa, GIGABYTE AORUS H5 RGB Stereo Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Hocam 7.1 tamamen yalan dolan işi düşük seviye kulaklıklarda. James Donkey 712 modelini kullanmıştım zamanında iyi bir tecrübe değildi. Tavsiyem kalitesinden taviz vermeyen Logitech ya da HyperX, Steelseries gibi markaların uygun fiyatlı ürünlerine bakmanız.

Logitech Gaming Headset

( Güncellendi ) Razer Kraken X [ Bütçeyi aşıyor ]

Son düzenleme:
Hocam 7.1 tamamen yalan dolan işi düşük seviye kulaklıklarda. James Donkey 712 modelini kullanmıştım zamanında iyi bir tecrübe değildi. Tavsiyem kalitesinden taviz vermeyen Logitech'ya da HyperX, SteelSeries gibi markaların uygun fiyatlı ürünlerine bakmanız.

Logitech Gaming Headset

Steelseries Gaming Headset [ Bütçeyi aşıyor ]

Hocam 2. ürün alınmaz, 1. ürün hakkında bilgim yok. Benim attıklarım F/P açısından daha iyi sanki.

Doğru. 2 ürünün fiyatı bandında Razer Kraken X daha iyi bir tercih olur.

>Razer Kraken X
Hocam Blackshark v2X daha mantıklı gibi, Arctis 1 zaten çok eskide kaldi.
İlk olarak önerileriniz için teşekkürler. Bu 2 kulaklık arasında yani Kraken X ve Blackshark B2 X arasında farklar nedir ve hangisi daha iyidir? Ayrıca bir tık daha ucuza aynı kaliteye sahip kulaklık var mıdır?

Birde ek olarak CH321 kulaklığına ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı