En fazla 500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

BlackShark V2 X alın en iyisi o, CH321 de kullandım ama en iyisi Razer.

BlackShark V2 X alın en iyisi o, CH321 de kullandım ama en iyisi Razer.
Teşekkürler hocam.
Aorus H5 al geç 500 TL seviyesinde bile en iyi seçeneklerden birisi 350 TL iken havada kapılır.
Yani Blackshark'a bu parayı verebilirim eğer dediğiniz kadar iyiyse. Ama önemli olan bu paraya en iyisini ve sorun çıkarmayan bir model bulmak istiyorum. Yani ikinizde 600 TL'ye bu kulaklığı öneriyor musunuz? Yoksa 500 TL'ye daha düşük model aldığımda aynı performansı alacak mıyım? 100 TL'de önemli çünkü bundan sonra mouseda alacağım.

Teşekkürler hocam.

Yani Blackshark'a bu parayı verebilirim eğer dediğiniz kadar iyiyse. Ama önemli olan bu paraya en iyisini ve sorun çıkarmayan bir model bulmak istiyorum. Yani ikinizde 600 TL'ye bu kulaklığı öneriyor musunuz? Yoksa 500 TL'ye daha düşük model aldığımda aynı performansı alacak mıyım? 100 TL'de önemli çünkü bundan sonra farede alacağım.

Hocam blackshark fiyatını hak eden bir model ve 100 TL farka rağmen cidden güzel bir performans farkı var. H5 modeli de kaliteli bir modeldir o yüzden bütçeyi aşıp aşmamak tamamen sizin kararınız.

@Emir Yüksel @Liberte Sergen Hocam bugün yarın almayı düşünüyorum kulaklığı ama içimde bir sıkıntı oldu 3.5mm girişe sahip olduğundan. Yani usb bağlantılı kulaklık daha iyi olmaz mı sizce? Birde şeyden korkuyorum usb kabloyu biraz fazla çekersem bir şey olmaz ama 3.5mm kabloyu biraz fazla çektiğimde kırılabilme imkanı olur mu? Bazıları çok dandik yapıyor esniyor ve bi yerden sonra kulaklığın girişi duyarsızlaşıyor. Bunda da bu problemlerle karşılaşır mıyım?

@Emir Yüksel @Liberte Sergen Hocam bugün yarın almayı düşünüyorum kulaklığı ama içimde bir sıkıntı oldu 3.5mm girişe sahip olduğundan. Yani USB bağlantılı kulaklık daha iyi olmaz mı sizce? Bir de şeyden korkuyorum USB kabloyu biraz fazla çekersem bir şey olmaz ama 3.5mm kabloyu biraz fazla çektiğimde kırılabilme imkanı olur mu? Bazıları çok dandik yapıyor esniyor ve bir yerden sonra kulaklığın girişi duyarsızlaşıyor. Bunda da bu problemlerle karşılaşır mıyım?

Hocam 3.5mm daha sesi temiz verir bu bütçelerde. Kablo zaten çok uzun, çekseniz bile bir şey olmaz. Ben yatağa geçiyorum bazen. Geriliyor kablo yani ama hiçbir şey olmuyor. Razer kalitesi der susarım :D

Geri
Yukarı