En fazla 900 TL telefon önerisi

Samsung E5 öneriririn 850 TL.

Lenovo vibe x2 düşünüyorum aslında ama tam 900 TL bütçem var arttırabilirsem 100 TL daha vatan bilgisayar dan Lenovo vibe x2 alabilirim. İnternet'te 899 yazan siteler var ama güvenemiyorum.Önerebileceğiniz bir yer ve ya güvenilir site var mıdır acaba ?

Bende var vibe x2 çok iyi telefon bu para için, ekran ve malzeme kaltesi çok iyi, oyunlar takılma olmuyor internet performansıda gayet iyi alırsan gold rengini al çok karizmatik duruyor.

Ben bu siteden aldım güvenilir.
Lenovo Vibe X2 Gold Akıllı Telefon - kliksa.com

Peki bu siteden alırsam telefonu ve mal arızalı ve ya ayıplı ise site ile irtibata geçebiliyor muyuz? yoksa muhattabımız Lenovo mu oluyor bu konuda bilginiz var mı ?

Peki bu siteden alırsam telefonu ve mal arızalı ve ya ayıplı ise site ile irtibata geçebiliyor muyuz? yoksa muhattabımız Lenovo mu oluyor bu konuda bilginiz var mı ?
Telefon sıfır açılmamış gelecek sana, kötü ihtimal yok çünki o sitede Sabancı'nın sitesi.

Lenovo Vibe x2
Kendi detayli incelemem var.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/lenovo-vibe-x2-İncelemesi.210348/

Vodafone Smart 6 önerebilirim ama ne alırsan al General Mobile belasına hiç bulaşma.

Lenovo P70 düşünüyorum araştırıyorum bakalım iyi gibi sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…