En fazla 900 TL telefon önerisi

Lenovo vibe x2 düşünüyorum aslında ama tam 900 TL bütçem var arttırabilirsem 100 TL daha vatan bilgisayar dan Lenovo vibe x2 alabilirim. İnternet'te 899 yazan siteler var ama güvenemiyorum.Önerebileceğiniz bir yer ve ya güvenilir site var mıdır acaba ?

Lenovo vibe x2 düşünüyorum aslında ama tam 900 TL bütçem var arttırabilirsem 100 TL daha vatan bilgisayar dan Lenovo vibe x2 alabilirim. İnternet'te 899 yazan siteler var ama güvenemiyorum.Önerebileceğiniz bir yer ve ya güvenilir site var mıdır acaba ?
Bende var vibe x2 çok iyi telefon bu para için, ekran ve malzeme kaltesi çok iyi, oyunlar takılma olmuyor internet performansıda gayet iyi alırsan gold rengini al çok karizmatik duruyor. :)

Ben bu siteden aldım güvenilir.
Lenovo Vibe X2 Gold Akıllı Telefon - kliksa.com

Peki bu siteden alırsam telefonu ve mal arızalı ve ya ayıplı ise site ile irtibata geçebiliyor muyuz? yoksa muhattabımız Lenovo mu oluyor bu konuda bilginiz var mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı