En fazla kaç kredi kartına sahip olabiliriz?

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar farklı bankalardan kaç farklı kredi kartına sahip olabiliyoruz. İnternette buna dair bilgi yok limit ile ilgili bilgi var. Diyelim 4 farklı bankadan kredi kartım var 5. çıkarmak istedik herhangi bir sınıra takılır mı?

Arkadaşlar farklı bankalardan kaç farklı kredi kartına sahip olabiliyoruz. İnternette buna dair bilgi yok limit ile ilgili bilgi var. Diyelim 4 farklı bankadan kredi kartım var 5. çıkarmak istedik herhangi bir sınıra takılır mı?
Sicilin ile alakalı bir şey bu. Kredi puanın varsa ve sağlam bir müşteriysen bunun bir limiti yok. Hatta bankalar sana kredi kartı vermek için sıraya bile geçecekler.

Aylık kazancınıza ve bankalardaki notunuza göre değişiyor o. Geliriniz iyiyse ve daha önce kredi ve kredi kartı notunuz iyiyse atıyorum 3000₺ 2-3 bankadan alabilirsiniz. Ama notunuz kötüyse 1 bankadan 1 tane bile alamayabilirsiniz.

Kredi kartlarıyla ilk seneniz ise gelirinizin iki katına, daha sonra ise gelirinizin 4 katına kadar istediğiniz sayıda kredi kartına sahip olabilirsiniz. Sayı limiti yok fakat gelirinizle orantılı olmak zorunda. 5000 TL maaş ile 20 tane 1000 TL’lik kart da alabilirsiniz, 1 tane 20000 TL’lik de.

Yeni konular

Geri
Yukarı