En fazla kaç Mbit alabilirim?

youneverknow0

Centipat
Merhaba, daha önce 6 ay önce ADSL 8 Mbit kullanıyorduk. Daha sonra Türk Telekom gelip gri bir kutu koydu, sanırım VDSL için. Arayıp VDSL geçebileceğimizi söylediler geçmiştik, şu an 24Mbit VDSL paketi kullanıyorum. Paketin hızını artırmak istesek en fazla bu verilerle kaç Mbit alabilirim?

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
24 download alırsın yani saniyede 2.4 megabit indirmek demek 3'de upload alırsın yani saniyede 300 kilobayt uploadlarsın dosyaları bana göre yeterli gibi.

İnternet sağlayıcılarının sitesinde internet hızı / altyapı sorgulama bölümü var. Girip adresinizi bulun, alabileceğiniz hızı gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha önce 6 ay önce ADSL 8 Mbit kullanıyorduk. Daha sonra Türk Telekom gelip gri bir kutu koydu, sanırım VDSL için. Arayıp VDSL geçebileceğimizi söylediler geçmiştik, şu an 24Mbit VDSL paketi kullanıyorum. Paketin hızını artırmak istesek en fazla bu verilerle kaç Mbit alabilirim?

Eki Görüntüle 510305
Maksimum 23.9 Mbps diyor. Yani daha üstünü alamazsınız.

Attainable net data Rate kısmına bakın. Değerler download ve upload için orada yazıyor.

Bu internet sağlayıcılarının sitesin de internet sorgu var. Girip adresinizi bulun, alabileceğiniz hızı gösteriyor.
Türk telekomdan daha önce baktım hipernet gösteriyor. Turknet de 35mbit gösteriyor.
Maksimum 23.9 Mbps diyor. Yani daha üstünü alamazsınız.

Attainable net data Rate kısmına bakın. Değerler download ve upload için orada yazıyor.
Tamam teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı