En fazla kaç saat Minecraft hardcore oynadınız?

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar, sadece merak ettiğimden soruyorum hardcore haritanızda en fazla kaç saat geçirdiniz. Yaklaşık 1 saat önce 90+ saat oynadığım hardcorede XP farmı yaparken dünyadan aşağı düşerek öldüm. Biraz koydu ama artık iş işten geçti ama neyse :D

Minecraft üzerinde 800 civarı saatim var. 200 saatlik serüvenimin sonunda kendi yaptığım tuzağa düşerek öldüm. O günden beri oynamıyorum.

Merhaba dostlar, sadece merak ettiğimden soruyorum hardcore haritanızda en fazla kaç saat geçirdiniz. Yaklaşık 1 saat önce 90+ saat oynadığım hardcorede XP farmı yaparken dünyadan aşağı düşerek öldüm. Biraz koydu ama artık iş işten geçti ama neyse :D
Hatırladığım birkaç sene önce idi. Demir kazmak için madene indiğimde iskeletler öldürmüştü. Ondan sonra denesem bile sarmadığı için haritayı sildim. Zaten artık eskisi gibi sarmıyor.

1 ay aralıksız her akşam oynadığım bir map olmuştu. Bilgisayarın bir anlık yavaşlığı yüzünden chunk yüklenmemesi ve benim heyecanlanıp geç tepki vermem sebebi yüksekten düşüp ölmüştüm.

Hocam absürt gelebilir size ama ben gerçekten 3 bilgisayar değiştirerek yaklaşık toplam 10.000 saate denk gelecek şekilde Minecraft oynadım. Eğer Hardcore'u soracak olursanız, o da 850 saat var (en uzunu)

Geri
Yukarı