En Fazla Kaç Sayfa Kitap Okudunuz?

5. sınıfta Harry Potter serisini 1-2 haftada bitirmiştim fakat şu an Savaş ve Barış'ın kalan 80 sayfasını okumaktan acizim. Sınavlar bitsin bir sürü yeni kitap geldi eve onlara abanacağım.

Evet 5 sene sonra tekrar yazıyorum. Tutunamayanları hiç bitirmedim, Sherlock Holmes serisine başladım yaklaşık 1800 sayfayı 7 günde bitirdim. Vay be zaman ne hızlı akıp gidiyor.

Hocam 3. sınıfta iken Harry Potter Ölüm Yadigarları 1 ve 2'yi 24 saatte bitirmiştim.

470-480 sayfa. Pazartesi sınavım vardı pazar sabah kalktım yemek tuvalet hariç tamamen onu okudum 17.30 gibi bitti.

Tek bir kitaptan bahsediyorsak 1300-1400 sayfa arası olan Modern Avrupa Tarihi kitabını okudum. Okuduğum 1000 sayfa üzerinde epey kitap var, belki bu dediğimden de fazla sayfası olan kitap olabilir.

1540 sayfa 15 saat
Üstüne bir de telefondan okumuştum.
3 gün falan göz damlası kullandım ondan sonra ama değdi, bir daha olsa bir daha yaparım

Benimki 800 küsurdu. İsmi aklıma gelmedi ama 2 kitaplık bir setti. Öğlen başlayıp ertesi gün sabah bitirmiştim. Sonuç olarak bir gün boyunca kıpkırmızı gözlerle gezdim . ( evet gece uyumadım. Hava aydınlanınca bayağı şaşırmıştım ne ara sabah oldu diye. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…