En fazla keyif aldığınız bilgisayar oyunu nedir?

Darboğaz olmaması için 2 k veya 4K'da oynaman lazım. Neyse boşver sen.
Burada kanlı canlı örneği benim, sistem elimin altında ve adam gelmiş bana 2K lazım diyor. Tövbe Estağfurullah.

Sistem bir şey açmıyor ama MB Warband ve Call of Duty tarzı çok güzel ve bazen de Sims 3 veya Red Alert, age of empire/mythology ve bunların Remastered versiyonu var ama kaldırmıyor.

Burada kanlı canlı örneği benim, sistem elimin altında ve adam gelmiş bana 2K lazım diyor. Tövbe Estağfurullah.

Dostum takma bunları, ezbere boş boş konuşmaktan başka bir şey yaptığı yok bunun gibi çoluk çocukların. Bizim işlemcilerin i3 8100 (i5 7500)'lerin piyasadaki oyunların en az %95'inde GTX 1070/1660 Ti'a kadar besleme potansiyeli var ki en basitinden daha 2 gün önce Resident Evil 3 Remake'i kendi sistemimde akıcı bir şekilde keyif alarak bitirdim. CPU kullanımı da %30-35 civarı gezdi oyun boyunca ki ekran kartı olarak GTX 1060 6 GB modelini kullandım, daha üstünü taksam demek ki rahat rahat besleyecek işlemci. Öte yandan bir üst model kart kullanıcısı olarak bunun en açık örneklerinden biri de sensin zaten. Bunun üzerine daha da fazla saçmalık duymaya gerek yok. Kara listeye al geç derim, mesajlarını bir daha görmezsin 😉.

Minecraft. 10 Sene oldu hala sıkılmadan oynayabiliyorum şu oyunu. Başka bir oyunu 2.kez oynayınca sıkılıyorum.

Geri
Yukarı