En gelişmiş uçak oyunu hangisidir ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar uçak oyunu arıyorum. Similatör tarzı değil de bildiğin savaş istiyorum yani ben.

En gelişmiş amerikan uçaklarında uçmak ve füzelerle bir yerleri patlatmak falan istiyorum. Ama gerçekçi bir oyun olmasını istiyorum.
Gerçekçi ve güzel savaş uçaklarının olduğu bir oyun biliyor musunuz ? Ben uçak sürmenin dışında biraz da aksiyon olsun istiyorum.

HAWX oynadım çok sevdim ikincisini oynamak nasip olmadı. Eminim ikinciside güzeldir.
Ace combat assault horizon var yeni, videolarına baktım hoşuma gitti.

Tom Clancy's H.A.W.X
Part part indireceksin mecbur turbobit linkleri zaten premium yapabiliyorsun ben buradan indirmiştim.
Torrent indirmek itersen kat.ph ta bir çok torrentte seed eden çok. Az önce baktım 34 seed var 22 indiren.

Ace Combat : Assault Horizon.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bilmediğim için mi indiremiyorum ?

- - - Güncellendi - - -

Ace Combat : Assault Horizon.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC'lerde çalışıyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet oyunun PC versiyonu var. Torrent-Oyun sitesinden FLT sürümünü bulabilirsin. Korsan link vermek yasak olduğu için paylaşamıyorum. Onun yerine özel mesaj olarak göndereyim. Bende indireceğim çünkü. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı