En gerçekçi araba oyunu

Arabalar o kadar kolay parçalanmıyor.
Arabalar hiç parçalanmıyor. Size göre gerçeklik sadece parçalanması mı? Aks aralığı ayarlamadan, şaft hasarlarına kadar bütün detaylar korunmuş oyunda. Arabadaki benzin miktarı ağırlığına etki ediyor. Ağırlığı çekişine etki ediyor. Çekişinde zorlanan araba hararet yapıyor. Forza dediğiniz oyunda sırf BMW, Audi var diye mi gerçekçi? Frene basınca diskler sarardığı için mi gerçekçi? Hadi ama..

Bakın anlamayanalar için tekrar yazıyorum.

En iyi fiziğe sahip yarış oyunu rFactor 2'dir, ondan sonra iRacing'dir sonra Asetto Corsa ya da Raceroom'dur.

Arabalar hiç parçalanmıyor. Size göre gerçeklik sadece parçalanması mı? Aks aralığı ayarlamadan, şaft hasarlarına kadar bütün detaylar korunmuş oyunda. Arabadaki benzin miktarı ağırlığına etki ediyor. Ağırlığı çekişine etki ediyor. Çekişinde zorlanan araba hararet yapıyor. Forza dediğiniz oyunda sırf BMW, Audi var diye mi gerçekçi? Frene basınca diskler sarardığı için mi gerçekçi? Hadi ama..
35 dakika Forza 4 oynadım, yorum yapamam fakat hasar fiziği çok kötü BeamNG'nin.

Yahu insanlarda bir sıkıntı mı var? En gerçekçi araba simulatorünü soruyorsunuz, kalkıp Forza diyen, Grid diyen insanlar var. Söylüyorum size en gerçekçi simulatorü ama nafile galiba.

Geri
Yukarı