En gereksiz bulduğunuz ders nedir?

Müzik resim beden gibi dersler, bunlar zaten cepte ama biyoloji dersine anlam veremiyorum. Matematik vs. ileri düzeyi bile bir şekilde işine yarar ama biyolojide o kadar anlamsız detaylı ve işe yaramayan bilgilerle dolu gibi geliyor ki, hadi zorunlu yaptın da full ezber ders neden sayısalda be abi.

İngilizce ve Almanca yazanlar ciddi mi tamam kimse İngilizce öğrenmiyor okuldan fakat gereksiz mi oluyor böyle olduğu için? Öğrenmemenizin sebebi sizin çalışmamanızın ve hocaların düzgün öğretememesi eğer İngilizce görmeseydik temel bilgi de olmayacaktı en azından yabancılarla az çok saçmalayarak konuşabiliyoruz veya anlayabiliyoruz.

Koleje gidiyorum ve 1 yıllık İngilizce ile şu anda kolayca İngilizce videoları anlayabiliyorum vb. şeleri çok rahatlıkla anlıyorum.

Türkçe dilinde Türkçe kelimesinin T harfi büyük yazılıyor. Yani büyük yamadığın zaman Türkçe olmuyor. Türkçede türkçe diye bir kelime yok.
Sanal ortamda bu kadar küçük ayrıntılara takınılmaması gerektiğini düşünüyorum, noter ile yazışmıyoruz sonuçta, sitede puan cezasıda yok zaten.

Sanal ortamda bu kadar küçük ayrıntılara takınılmaması gerektiğini düşünüyorum, noter ile yazışmıyoruz sonuçta, sitede puan cezasıda yok zaten.

Türkçe dersi gereksiz değil, çünkü ülkemizde Türkçe konuşabilen turistle bile Türkçe konuşamayan insanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı