En gıcık olduğunuz tipler nedir?

Kusura bakmayın ama burada duygu yok sonuçta. Ben bir şeyi ne amaçla ne kadar ciddi yazdığınızı bilemem. Önceden her şeye iyimser yaklaşırdım ama böyle yapınca karşımdakilerin çok şımardığını gördüm ve ortası varsa orta, yoksa ağır taraftan başlamaya başladım. @Kullanıcı311

Artistlik yapan, üstünlük taslayan, herkesi aşağılayan kişilik, etrafta ben en güçlüyüm herkesi dövebilirim gibi çocukca hareket yapanlar, yaşı benden çok daha küçük olup bana kafa tutup duranlar(yanlış anlaşılmasın üstüme çıkmaya çalışan sokakta ki bebekler) galiba ben insanların %95'lik kısmını sevmiyorum.

İçinde 1 tane belirtici etken(noktalama, (!) vs.) Bile olmayan, 5 tane anlam veya ciddiyet seviyesi olabilecek bir cümlenin kendisi hakkında hiçbir bilgisi olmayan herkes tarafından kendinin yazdığı şekilde anlaşılacağını sananlar.

Dediklerinizden bir şey anlamadım. Ne oluyor?

Kusura bakmayın ama burada duygu yok sonuçta. Ben bir şeyi ne amaçla ne kadar ciddi yazdığınızı bilemem. Önceden her şeye iyimser yaklaşırdım ama böyle yapınca karşımdakilerin çok şımardığını gördüm ve ortası varsa orta, yoksa ağır taraftan başlamaya başladım. @Kullanıcı311

Neler oluyor, yardım edin!

Dediklerinizden bir şey anlamadım. Ne oluyor?
Yazıda duygu yok ve içinden birden fazla anlam veya ciddiyet seviyesi çıkabiliyor ama siz kişiliğiniz hakkında da hiçbir bilginiz olmayan kişilerden, hiç mizah belirtisi içeren bir şey de yazmadığınız hâlde kendi yazdığınız şekilde anlaşılmasını bekliyorsunuz.

Her şeyin en iyisini ben yaptım, her şeyi ben yaptım tarzı konuşan insanlar. Ortamda mesela ortak iş yaparız "en çok ben çalıştım" demezler mi deli eder beni. "Her şeyi ben bilirim, sen ne bilirsin ki?" tarzı konuşanlar, kısacası egoist, bencil, narsist insanları genelde gıcık olduğum için ortamda bozmadan edemem, onlar beni sevmez ben onları sevmem kısacası.

Yeni konular

Geri
Yukarı