En güçlü kurgusal karakter kimdir?

Teşekkürler. Tieri 2-C, far higher degil mi Superman'in? 1 tierli degilse no diff yer direkt.

Geç yanıt verdiğim için özür dilerim hocam. Cümlemde "kompozit" kelimesini kullanmamışım. Taban seviye Superman'i sıralamak normalden zordur. Çünkü birden fazla taban seviye superman vardır. Örnek olarak superman bazı çizgi romanlarda üst seviye apartman karakterlerden dayak yerken, bazı çizgi romanlarda tek yumrukla çoklu evren düzeyinde olan karakterleri yenebiliyor. Bir de hocam, kompozit olmasına gerek kalmadan Hajun'u yenebilecek taban seviye Superman'ler de mevcut ama ne yazık ki bulundukları çizgi romanların ismini unuttum. Hatırlarsam söylerim hocam.

Bana onayın nesnel olduğunu nasıl kanıtlayabilirsin? Bu onay evrenin her yerinde aynı geçerlikte mi? Herkes bu onayı kendisi de deneyerek aynı sonuca varabilir mi? Birkaç kişinin toplanıp doğru budur diye kabul ettiği bir şeyden dolayı Hüseyin'i eliyorsun :D. Herhangi bir dini inanç ile bu yaptığınız arasında fark kalmıyor, doğrusu bu sen doğru değilsin diyorsunuz ama bu "doğru" bile ezelden beri var olmayan hatta sürekli fikir ayrılıkları sebebiyle değişen bir şey :D. Hüseyin'in burada olmaması için bir sebebi yok. Yazar olarak bir karakter çizdim ve en güçlü olarak adlandırıyorum ki öyle, başka bir yazar gün gelir benimki daha güçlü diyerek Hüseyin'den daha güçlü karakter yaratır ki bu sonsuza kadar gider :). Felsefe yapmak oluyor bu boş yere ölçülemeyen bir şeyi ölçerek kendi doğrunuzu dayatmaya çalışmayın.

Hocam, ben size tartışmayı uzatmayalım demiştim. DC ve Marvel evreni gibi siz, karakteriniz Hüseyin için bir evren yaratıp evreninizi paylaşmazsanız (çizgi roman, manga, web comic vb.) Karakteriniz sıralamaya dahil edilemez.

Dostum siz o zaman evren kıyaslıyorsunuz karakter değil. Hüseyin kurgusal bir karakter mi? Evet Hüseyin kurgusal bi karakter. Sizin tanımlamanıza uymadı diye diye karakteri men ediyorsunuz :D.

Dostum siz o zaman evren kıyaslıyorsunuz karakter değil. Hüseyin kurgusal bir karakter mi? Evet Hüseyin kurgusal bir karakter. Sizin tanımlamanıza uymadı diye diye karakteri men ediyorsunuz :D.

Hocam, lütfen cıvıtmayın. Burada ciddi bir tartışma yapıyoruz siz hâlâ inatla karakterinizi savunuyorsunuz. Karakteriniz Anti Princible ile aynı seviyede bile değil, onun altında. Çünkü karakterinizi insanların görebileceği bir yerde paylaşmadınız. Yani kendisine ait bir evreni yok. (Spy X Family evreninden olan Anya bile Hüseyin'i kolaylıkla yenebilir.)

Hocam, lütfen cıvıtmayın. Burada ciddi bir tartışma yapıyoruz siz hâlâ inatla karakterinizi savunuyorsunuz. Karakteriniz anti princible ile aynı seviyede bile değil, onun altında. Çünkü karakterinizi insanların görebileceği bir yerde paylaşmadınız. Yani kendisine ait bir evreni yok. (spy X family evreninden olan anya bile Hüseyin'i kolaylıkla yenebilir.)

En güçlü varlık the true god hocam boşuna tartışmaya gerek yok zaten. eğlencesine konuşuyoruz burada ve hüseyin bence Boundless seviyesinde.

Geri
Yukarı