En güvenilir skin alıp satma sitesi hangisi?

kayraz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, en güvenilir, genellikle hiç problem yaşanmayan, en hızlı ve en güvenilir olan skin alıp satma siteleri hangileri?

Merhaba, en güvenilir, genellikle hiç problem yaşanmayan, en hızlı ve en güvenilir olan skin alıp satma siteleri hangileri?

Nakite çevirmek/Nakit ile satın almak için soruyorsanız en çok bilinen ByNoGame olabilir ancak kesinti oranı fazla olduğu için genelde biraz fazla fiyat isteniyor. Eğer trade yapma amacıyla skin al-sat yapmak istiyorsanız BUFF163 en iyi seçenek. Hem komisyon oranı çok çok az hem de arama yapma seçenekleri çok fazla. Bir tavsiye vereyim, eğer nakit ile skin satın alacaksanız bazı CS youtuberlarının Discord sunucuları var, oralardan ByNoGame fiyatının neredeyse yarısına yakın fiyatlara başka kullanıcılardan skin alabiliyorsunuz, tabii ki aracıyla. Aracı %3 kesinti yapıyor, sitelerden çok çok daha ucuz fiyata satın almış oluyorsunuz.

Nakite çevirmek/Nakit ile satın almak için soruyorsanız en çok bilinen ByNoGame olabilir ancak kesinti oranı fazla olduğu için genelde biraz fazla fiyat isteniyor. Eğer trade yapma amacıyla skin al-sat yapmak istiyorsanız BUFF163 en iyi seçenek. Hem komisyon oranı çok çok az hem de arama yapma seçenekleri çok fazla. Bir tavsiye vereyim, eğer nakit ile skin satın alacaksanız bazı CS youtuberlarının Discord sunucuları var, oralardan ByNoGame fiyatının neredeyse yarısına yakın fiyatlara başka kullanıcılardan skin alabiliyorsunuz, tabii ki aracıyla. Aracı %3 kesinti yapıyor, sitelerden çok çok daha ucuz fiyata satın almış oluyorsunuz.
Ama nasıl güveneceğim? Yani adamlara çat diye 5000 nasıl bırakacağım?

Ama nasıl güveneceğim? Yani adamlara çat diye 5000 nasıl bırakacağım?

Hocam güvenilir moderatorler var bir sürü referansları olan ya onlarla yapacaksınız ya da direkt YouTuber'ın kendisiyle. Örnek olarak YouTube linkini bıraktığım arkadaş sunucusunda aracılık payı olarak %3 alıyor, bir sürü referansı var zaten envanteri de binlerce dolar değerinde yani 5000TL için dolandıracak birisi değil, ki söylediğim gibi yüzlerce referansı var güvenilir birisi. Skin alacaksanız Discord'una gidip bakınabilirsiniz, aklınıza yatan skin olursa satıcısıyla konuşun, fiyatta anlaşırsanız aracıyla konuşun, sesli sohbette parayı aracıya gönderiyorsunuz, sonrasında satıcı skini size gönderiyor, siz onayladıktan sonra da aracı parayı satıcıya aktarıyor. Bu şekilde işliyor.

Bynogame dışında pek diğer platformlara güvenemiyorum. Özellikle ShadowPay'e baktığımda bazı kişilerin ödemelerini yapmadığını görmüştüm. Dmarket'i hiç konuşmuyorum asla yapma ordan.

Satış için komisyon fazla olabilir diğer yöntem bunun al-sat işi ile uğraşan kişiler. Şahsen ben yapıyorum yani bu işi ve sistem güvene dayalı ha dersin işte ben güvenmiyorum komisyon sende-bende diyolar aracı ile hallediyorlar ve ya aynı ilde iseniz elden bile yapılıyor bu işler.

Yeni konular

Geri
Yukarı