En güvenilir VPN hangisi?

ero444

Hectopat
PC için güvenilir VPN var mıdır? Ücretsizlerde soru işareti var anladığım kadarıyla. Yalnız şunu da sorayım sadece GeForce NOW için kullanıyorum. Yaklaşık 2 dk sürüyor kullanım sürem sonra kapatıyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için güvenilir VPN var mıdır? Ücretsizlerde soru işareti var anladığım kadarıyla. Yalnız şunu da sorayım sadece GeForce NOW için kullanıyorum. Yaklaşık 2 dk sürüyor kullanım sürem sonra kapatıyorum zaten.

Ben McAfee'nin VPN'ini kullanıyorum memnunum.

Kaspersky Free VPN deneyebilirsin. Günlük 200 MB sınırı var diye biliyorum.
Güvenilir midir hocam windscribe'a göre? Onu da free kullanıyorum fakat üyelik yaptığım için bir kaç gb verdi. Şunu da belirteyim sadece Geforce Now'a giriş yaparken 1 dk falan açık tutuyorum Avrupa serverlarına bağlanmak amacıyla.

Ben Proton VPN kullaniyorum. Memnunum.
Hide. Me kullandım memnun kaldım.
Ben McAfee'nin VPN'ini kullanıyorum memnunum.
ücretli versiyon mu acaba bunlar?

Güvenilir midir hocam Windscribe'a göre? Onu da Free kullanıyorum fakat üyelik yaptığım için birkaç GB verdi. Şunu da belirteyim sadece GeForce NOW'a giriş yaparken 1 dk falan açık tutuyorum Avrupa serverlarına bağlanmak amacıyla.

Ücretli versiyon mu acaba bunlar?

Ben ücretsiz kullanıyordum ayda 10GB hak veriyor toplamda.

Güvenilir midir hocam Windscribe'a göre? Onu da Free kullanıyorum fakat üyelik yaptığım için birkaç GB verdi. Şunu da belirteyim sadece GeForce NOW'a giriş yaparken 1 dk falan açık tutuyorum Avrupa serverlarına bağlanmak amacıyla.

Ücretli versiyon mu acaba bunlar?

McAfee antivirüs alınca sınırsız bedava geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı