En güvenli e-posta servisi

lepiax

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, en son Gmail kullanıyordum fakat araştırmalarım sonucu bu servisin güvenli olmadığı sonucuna vardım. Sizin kullandığınız ya da duyduğunuz güvenli bir e-posta servisi var mı?

Merhaba arkadaşlar, en son Gmail kullanıyordum fakat araştırmalarım sonucu bu servisin güvenli olmadığı sonucuna vardım. Sizin kullandığınız ya da duyduğunuz güvenli bir e-posta servisi var mı?
Proton mail vardı sanırım güvenli diyorlardı, ama karıştıyor da olabilirim. Bir bakmanızı tavsiye ederim.

Proton Mail kullaniyorum yaklasik 2 yildir gayet memnunum. Ayni mail uzerinden birden fazla alan adi sunuyor ve tasarimi da gayet hos. Tek eksigi maili link olarak paylasmak o da guvenlik amacli yapilan bir hamle zaten.

Güvenlik konusunda nasıl bir endişeniz var?

Google, Microsoft gibi büyük firmalar botlar ile kişinin zevkleri uğraşları neler bunu öğreniyorlar.(Daha iyi hizmet verme bahanesi ile.)
Ama başka bir şey yapmadığının garantisi yok. Benim önerdiğim 2 sevis şifreleme ile koruyor bu nedenle okunamıyor.

Google, Microsoft gibi büyük firmalar botlar ile kişinin zevkleri uğraşları neler bunu öğreniyorlar.(Daha iyi hizmet verme bahanesi ile.)
Ama başka bir şey yapmadığının garantisi yok. Benim önerdiğim 2 sevis şifreleme ile koruyor bu nedenle okunamıyor.
Ne yazıkki günümüzde çoğu şirket bunu yapıyor başka mail kullansanız google veya başka bir servis duracağı için birşey değişmemiş olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı