En hesaplı çıktı nasıl alınır?

mr_hidir

Hectopat
Merhaba yaklaşık olarak 1200 sf çıktı almam lazım. En hesaplı nasıl yapabilirim? Üniversitenin oradaki abi sayfa başına 50 kuruş diyor, 600TL de vermek istemiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat normal. Yapacak pek bir şey yok ne yazık ki.
2.5 top kağıt ve toner ücreti daha fazla zaten.
Böyle sık çıktı alacaksanız bölüm olarak tanklı bir yazıcı alın. İşiniz bitince sizden sonra gelenlere satarsınız.

Bazı yerlerde daha uygun fiyata(toplu çıktıya vb.) belki çok ufak bir ücret düşürüp daha ucuza yapabilirler 3, 4 yere sormaktan sakınca geleceğini sanmıyorum.

Ekstra olarak ise yazıları okuyabileceğini düşünüyorsan 1 sayfaya ekstra sayfalar sığdırtıp sayfa sayısını azaltabilirsin.

Bazı yerlerde daha uygun fiyata(toplu çıktıya vb.) belki çok ufak bir ücret düşürüp daha ucuza yapabilirler 3, 4 yere sormaktan sakınca geleceğini sanmıyorum.

Ekstra olarak ise yazıları okuyabileceğini düşünüyorsan 1 sayfaya ekstra sayfalar sığdırtıp sayfa sayısını azaltabilirsin.
Bir sayfaya sanırım iki sayfa şeklinde çıktı alabilirim. Hiç aklıma gelmemişti teşekkürler.

Fiyat normal. Yapacak pek bir şey yok ne yazık ki.
2.5 top kağıt ve toner ücreti daha fazla zaten.
Böyle sık çıktı alacaksanız bölüm olarak tanklı bir yazıcı alın. İşiniz bitince sizden sonra gelenlere satarsınız.
Evde kullandığım epson l3110 püskürtmeli yazıcı var, 2 senedir üstündeki kartuşlarla kullanıyorum. Bitiremiyorum yani. :D Kendim çıktı almaya kalkınca çok daha pahalıya patlıyor ama....

Geri
Yukarı