En hızlı internet firması hangisidir?

Biraz çevre araştırması yap ve hangi firma iyi hizmet veriyorsa ona geçiş yap.
Şu iyi, bu iyi demek yanlış olur. Her firmanın kalitesi bölge bölge değişiyor.

Bende değiştirmeyi düşünüyorum. Üniversite dolayısıyla nerede oturacağım belli olmadığı için geçiş yapamıyorum. Aslında rakip firma olsa seçenekler çoğalsa fiyatlar ucuzlar ve daha kaliteli olur.

TTNet altyapısı kullanmadılar kendileri yeniden hat çekti. Apartman yöneticiler başvurduktan sonra gereken incelemeler yapılıp işleme başlıyorlar. Kabloları daire içine çekip bağladilar.
Türkcell süperonline 100mbps fiber paketi (250GB AKK). Wifi üzeri yaptığım cep telefonu ile sonuç. Router Asus RT AC87U.

ImageUploadedByTapatalk1431889122.063081.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNet altyapısı kullanmadılar kendileri yeniden hat çekti. Apartman yöneticiler başvurduktan sonra gereken incelemeler yapılıp işleme başlıyorlar. Kabloları daire içine çekip bağladilar.
Türkcell süperonline 100mbps fiber paketi (250GB AKK). Wifi üzeri yaptığım cep telefonu ile sonuç. Router Asus RT AC87U.

Eki Görüntüle 69879
Zaten bütün firmalar TTNeT altyapısı kullansaydı şuanda bulunduğum yerde Superonline kullanabilirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikler Superonline diyorum. Cidden zamanında o kadar sıkıntı çekmiştim ki Superonline'a geçtim geçeli daha huzurlu bir hayatım var :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı