En hızlı internet tarayıcı nedir?

Orası senin internet hızına, sistemindeki SSD ya da HDD'ye göre değişir. Şahsen ben Firefox ile Chromium tabanlılar arasında bariz bir fark göremedim. Belki az RAM kullanan Pale Moon, Slimjet gibi tarayıcılar biraz daha hızlıdır.
Benim bilgisayarıma bulaşmıştı virüstü.
O Chrome, Brave, Edge ve Vivaldi'nin taban aldığı tarayıcıdır. Virüs falan değildir.

Bycems'in zoruna gitti, kullandığı tarayıcının en hızlı olmayışı ve bunun kaynakı ile kanıtlanmasından 🤣 🤣 🤣
Şimdide aklınca ben ona gülücük attığım için, oda bana gülücük atarak, bir şey yapıyor 🤣🤣🤣

Sen bir kendine yeni bir internet al bence güzel kardeşim Firefox'a yavaş diyor bir de ya sistemin yavaş ya da internetin.🙃

En hızlısı Edge (Windows 10 için)
2. chorome.
3. Opera.
Buyurun kaynak.

Bence benchmark testleri yerine kişi kendi kurup kendi bilgisayarı için en hızlısını kendisi seçmeli her bilgisayar donananımı aynı performansı vermiyor. Ayrıca 26 Temmuz 2020 de testler yapılmış neredeyse 1 sene oluyor yeni sürümler yeni versiyonlar çıktı.

1626641685756.png

Noldu Firefox zorunamı gitti senin önce bir internetini hızlandır'da öyle kullan Firefox'u. 🙃

Yok bilmem interneti hızlandır, yok bilmem öyle kullan Firefox'u falan.

-En hızlı tarayıcı Edge.
Bu kanıtlanmış, varsa elinde bir kaynak göster.

Ben Firefox'a kötü falan demedim, sadece en hızlısı değil dedim.
Ve bunu kanıtlarla sunarak, gösterdim.

Sen de çıkmışsın direkt Firefox, Firefox.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hitap şeklinizi birazcık düzeltmeniz çok iyi olacaktır.
Gösterdiğiniz kaynak 2020 için geçerli, 2021 için test sonuçları.
Ama her donanımda aynı performansı vermediğinden Firefox bende çok yavaş çalışıyor Chrome akıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı