En hızlı işletim sistemi hangisi?

Ben kendi modladığım Windows 10 nurdilite kullanıyorum yakında bu sistemi forumda da paylaşacağım 80 GB HDD kullanmama rağmen gayet performanslı.

Zoom'un resmi desteği var ama San Andreas ve Roblox'un desteği yokmuş. Yine de oynanılabiliyor ama sanırım.

Sistem özelliklerimi yazarım. Lakin, ona bağlı olarak en hızlısını söylemeyeceğinizi düşünüyorum. Baştan bu sebeple belirtmedim. Lakin, belirtiyim.

Intel HD Graphics 400
Intel(R) Celeron(R) CPU N3060 1.60GHz
2GB RAM
Kingston SSD

Windows sürümleri içinde en hızlısı windows 7 dir.Nedeni ise sacma sapan servislerin felan bulunmamasi.Windows 10 u aciyorum arkada xbox servisi çalısıyor

Windows sürümleri içinde en hızlısı windows 7 dir.Nedeni ise sacma sapan servislerin felan bulunmamasi.Windows 10 u aciyorum arkada xbox servisi çalısıyor
Windows 8.1 daha güvenli ve daha stabildir. Yine Windows 8.1'de de gereksiz servisler yok.

RAM çok az. Windows 8.1, ya da hafif Linux dağıtımı kurabilirsin. Fakat Linux kurunca Roblox oynanmıyor belirteyim. Çok önemli ise Windows 8.1 Home Single Language kur.

Bu sistemle Linux'ta oyunlarda iyi performans alamazsın. Zaten Windows'ta da alamazsın ki. Oyun oynamayacaksan İlledelinux öneririm.

Roblox hariç evet. Fakat sen sistemini söylemedin ki, tam performans aldığın işletim sistemini söyleyelim?

Roblox'un yok. Wine ile de çalışmıyor.
Hadi be. Aslında isteğim biraz farklı. Sadece şu bahsettiğim uygulamalar ve oyunlar çalışşa yeterli. Aradığım işletim sistemi en az gereksiz bileşen barındıran ve en hızlısı. Yani oyun oynarken Ekran, ses, Wi-fi çalışması yeterli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…