En hızlı kargo hangisi ?

etoo1903

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yarın acil İstanbul'a kargo yollamam gerek en hızlı hangisiyle gönderebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt içi kargo ve mng kargo benim için en hızlı kargolar şuana kadar hiç gecikmediler desem yeridir. Aras ve sürat kargo ile çok sorun yaşadım. Tekirdağ' da kaldığım sürece mng kargodan aynı günde kargo aldığım oldu. Tabi ki kargonun nereden nereye gittiği çok önemli.

Bana göre en hızlısı aras kargo. Yurtiçi kargo ile kargo göndermem. Antalya üzerinden paket gelecek ilk önce izmir'e gidiyor sonra muğla'ya gönderiliyor. Nasıl bir çalışma prensibidir anlamadım. Aras kargo şiddetle önerilir.

En son 1 ay önce işlemcin ve anakartım sadece şubede 4 gün bekledi. Aras kargoyu her aradığımda dağıtım 8' e kadar devam ediyor ürün dağıtımda denildi.

Aman diyim sakın aras kargoya sakın güvenmeyin. Istanbul içi kargo 6 günde ulaşmadı. Diğer kargolar ertesi gün il dışı adrese teslim
Çar bombasının oluşturduğu mantar dumanından daha büyük bir hort attığınız için 1 Gogol uyarı ve ödül puanı aldınız. Ayrıca isminizden de anlaşılabileceği gibi amacınız art niyet barındırmakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı