En hızlı nereden kıyafet gelir?

eqho

Kilopat
Merhabalar, biliyorsunuz ki önümüzdeki cumartesi LGS sınavı var. Bende ne giyeceğim diye dolabıma bakarken karantinada aldığım kilolardan dolayı kıyafetlerimin küçük geldiğini gördüm. Hemen Mavi'den iki tane t-shirt siparişi verdim ancak kargonun 1 hafta sürebileceğini belirttiler. Yani kısacası t-shirt alacağım ve en geç cuma günü gelmesi lazım. Hangi siteden daha çabuk gelir? Marka takıntım pek yok her siteyi önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaft genel olarak ertesi gün ulaştırıyor. Hiç aksama yaşamadım şu ana kadar fakat bu dönem içerisinde nasıldır bilmiyorum.

1-2 Günde anca çıkış yapıyor faturası kesilen kargolar. Uzun sürebilir, kimse bilemez bu durumu. Kotaya takılırsın, ertesi güne kalır. Hayırlısı deyip beklemek kalır....

Bu dönemde kalabalık yerlerde bulunmamayı tercih ediyorum.
Evden illa ki birisi çıkıyordur diye umuyorum. Çıkmıyorsa bile bir tanıdığınız vardır. Bir beden ve tip söyleyin, alsın. Çevrenizde kıyafet satan yerler varsa oradan da alabilirsiniz.
Şu an üzerindeki neyse onunla da gidebilirsin. Çoğu kişi eşofman tarzı rahat şeylerle giriyor sınava zaten.

Geri
Yukarı