En Hızlı Tarayıcı Nedir?

Hocam konumuz diğer tarayıcılara göre daha hızlı olan tarayıcılar Brave, Edge, Chrome, Vivaldi tarzı şeyler söylemenizi istedim. Genelde test olarak diğer tarayıcılara göre hızlı olduğunu kanıtlanan şeyler olsa daha iyi olur.
Bana en hızlısı o geliyor, yıllardır forumlarda diğer tarayıcıları önerenleri dikkate alıp diğerlerini de deneyimledim. Sonrasında hep Chrome tarayıcıya döndüm. Zaten eskisi gibi RAM katili de değil, insanların niye sürekli tarayıcı arayışı içerisinde olduğunu açıkçası anlamıyorum. Mikrosaniye hızlarda farklar için sürekli arayış içerisinde olmak bana ilginç geliyor.

Ben Edge'yi kullandımda felaket ağır. Chrome ile Brave Edge'den daha hızlı çalışıyor bende. Kişiden kişiye sanırım değişen bir şey.
Bilgisayardaki RAM miktarı ile alakalı olabilir. Benim bilgisayarımda 8 GB RAM var. Firefox çok RAM harcıyordu ondan bilgisayar yavaşlıyordu. Yüksek RAM'li bilgisayarlarda daha hızlı çalışıyor olması mantıklı.

Bilgisayardaki RAM miktarı ile alakalı olabilir. Benim bilgisayarımda 8 GB RAM var. Firefox çok RAM harcıyordu ondan bilgisayar yavaşlıyordu. Yüksek RAM'li bilgisayarlarda daha hızlı çalışıyor olması mantıklı.

Şu an Brave kullanıyorum ve gayet de güzel. En sevdiğim tarayıcı şu an Brave.

Geri
Yukarı