En hızlı ve güvenilir tarayıcı hangisi?

Peki şunu sorayım. Bilgisayarda siz ana ekranda haberlere bakabiliyor musunuz? Yani haberler Türkçe mi?

Evet bakabiliyorum fakat haberler yabancı kaynaklardan gözüküyor. Muhtemelen şu anlık Türkçe kaynakları ekleyemiyorsunuz. Ana ekranda özelleştire bakıp oradan bakabilirsiniz.

Evet bakabiliyorum fakat haberler yabancı kaynaklardan gözüküyor. Muhtemelen şu anlık Türkçe kaynakları ekleyemiyorsunuz. Ana ekranda özelleştire bakıp oradan bakabilirsiniz.

Heh işte benim için o önemliydi, Türkçe kaynaklar olmadığı için Brave kullanmak istemiyorum ama Brave bayağı hızlıymış galiba doğru mudur?

Benim bildiğim Tor Browser en güvenli olarak ama günlük kullanıma pek uygun bir tarayıcı değil yavaş olmasından dolayı ayrıca normalde Chrome da indexlenmeyen bazı sayfalarada erişebiliyorsunuz bu tarayıcı ile (bu sayfalardan bazıları yasal değil)

Heh işte benim için o önemliydi, Türkçe kaynaklar olmadığı için Brave kullanmak istemiyorum ama Brave bayağı hızlıymış galiba doğru mudur?

Chrome kullanıyordum önceden ardından Brave'ye geçtim gözle görülür bir fark var mı derseniz bence var gayet stabil browser. Tabii sizde değişik olabilir testlerde de Brave'nin önde olduğu durumlar da var.

Benim bildiğim Tor Browser en güvenli olarak ama günlük kullanıma pek uygun bir tarayıcı değil yavaş olmasından dolayı ayrıca normalde Chrome da indexlenmeyen bazı sayfalarada erişebiliyorsunuz bu tarayıcı ile (bu sayfalardan bazıları yasal değil)
Hocam hani diyorsun ya Chrome'da indekslenmeyen sayfalara erişebiliyorsun diye. Mesela ben normal tarayıcıyı açıp yani Tor Browser da arama gerçekleştirirken çoğu Google'da çıkan içerikler zaten çıkıyor. Siz direkt mesela tarayıcı açıp aramayı gerçekleştiriyor musunuz?

Yoksa DeepWeb arama motorları bulup oradan mı gerçekleştiriyorsunuz?

Geri
Yukarı