En hızlı ve stabil Windows sürümü hangisidir?

420645

Hectopat
RAM
8 gb
SSD veya HDD modeli
120 gb sdd 1tb hdd
Ekran kartı
gtx1050
İşlemci
i5 9300h
En hızlı ve en stabil Windows sürümü hangisidir?
Şu anda Windows 11 kullanıyorum ve hantal geliyor bana. LTSC kurmak aklımda şu an fakat en iyi en stabil hangisi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Windows 10'un hafifletilmiş, gereksiz her şeyin kapatılmış bir sürümü vardır forumda, onu bulursanız kullanabilirsiniz.

Open Shell ve Kaspersky ile Windows 8.1

Windows 10'dan aşağıdaki dağıtımları kullanmak istemiyorum. Var mı başka öneriniz?

Windows 10'un hafifletilmiş, gereksiz her şeyin kapatılmış bir sürümü vardır forumda, onu bulursanız kullanabilirsiniz.

Modlanmış Windows mu dediğiniz? Eğer öyleyse bazı sebeplerden dolayı kullanmak istemiyorum.

Windows 10'dan aşağıdaki dağıtımları kullanmak istemiyorum. Var mı başka öneriniz?

Modlanmış Windows mu dediğiniz? Eğer öyleyse bazı sebeplerden dolayı kullanmak istemiyorum.

Tam modlanmış gibi değil de olan bazı şeylerden yoksun. Neden kullanmak istemiyorsunuz?

Windows 10 kullanayım ama hızlı olsun eski olması sıkıntı olmaz diyor ve mağaza kullanmayacaksan Windows 10 1511 sürümünü öneririm 2009'dan kalma HDD ile kullanıyorum akıyor.

O zaman zaten bir tek Windows 10 ve Windows 10 LTSC kalıyor geriye 2 arasıdan Windows 10 LTSC daha stabil.

Geri
Yukarı