En ince ve kaliteli ekran koruyucu modeli nedir?

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 813

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Hem uygun fiyatlı olup hem de gayet kaliteli olan ekran koruyucusu var mıdır?
Note 10 Pro için fabrikadan gelen kadar kaliteli bir şey arıyorum.
Bütçe: 120TL.

Migros'ta ithink marka cam satılıyor 30TL olmuştur şimdi, onu öneririm isterseniz fotoğraf da atarım kaliteli ve ucuz.

Migros'ta ithink marka cam satılıyor 30TL olmuştur şimdi, onu öneririm isterseniz fotoğraf da atarım kaliteli ve ucuz.

Note 10 Pro için uygun model var mı sanmıyorum, ayrıca 30TL'lik ürün ile üst segment ürünün arasında istemesekte fark oluyor. 120TL bütçeyle 30TL'lik ürün alıp pişman olmak istemem.

Note 10 Pro için uygun model var mı sanmıyorum, ayrıca 30TL'lik ürün ile üst segment ürünün arasında istemesekte fark oluyor. 120TL bütçeyle 30TL'lik ürün alıp pişman olmak istemem.
Aynı marka için konuşmuyorum ama şöyle bir durum yaşadım geçen gün: Ucuz mal satan bi pazarda ekran koruyucu baktım 20-30 lira falandı, aynısına telefoncu 100 lira çekti.

Bu tarz camlar standart olarak belirli fabrikalarda üretilir zore gibi aracı firmalar alıp kutuya koyup satarlar. 100TL'lik cam ile 30TL'lik cam arasında çoğu zaman gram fark yoktur eğer Spigen gibi bir marka değilse. Emin olabilirsiniz, tanıdığım bir telefoncu arkadaşım ile konuştum. Geçen sene 14'e almıştım şimdi 30 olmuştur. Daha takmadım telefona.

IMG_20221014_204741.jpg

IMG_20221014_204826.jpg

Telefon POCO X3 Pro bu arada. Buna bulduysam samsunga da bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı