En iyi altyapı sorgulama sitesi?

Aynı adresi Millenicom 43 TürkNet 35 extranet 14 Mbps Max hız olarak görüyor. En kesin site hangisi sizce?

Bulunduğunuz bölge kendi alt yapısını hangisi kullandığı önemlidir. Türk Telekom alt yapısını kullanıyorsalar en iyi sonuç Türk Telekom verecektir.

Kimi adresler boş port üzerinden gösterim sağlıyor, kimisi bulunduğunuz adreste ki boş port durumuna bakmaksızın alabileceğiniz max hız üzerinden gösterim sağlıyor. Hangisi nedir ne değildir bilmiyorsanız internet almayı düşündüğünüz ISS müşteri hizmetlerini arayıp sorgulatın.

Yakın zamanda TürkNet geçerken 35 Mbps alacağım söylendi fakat alamadım. Şimdi iptal ettiriyorum bakalım imza toplayıp fiber getirmeye çalışacağım.

Yakın zamanda TürkNet geçerken 35 Mbps alacağım söylendi fakat alamadım. Şimdi iptal ettiriyorum bakalım imza toplayıp fiber getirmeye çalışacağım.
Dediğim gibi alabileceğiniz max hız üzerinden bilgi verilmiş ve port dolu olduğu için 35 mbps hızlara ulaşamamış olabilirsiniz. Farklı ISS leride arayıp onlara da sorgulatabilirsiniz.

Geri
Yukarı