"En iyi anlar" videosu nasıl yapılır?

watchd

Centipat
Kısa kısa best moments (en iyi an videoları) nasıl bulabilirim? Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısa kısa best moments (en iyi an videoları) nasıl bulabilirim? Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendiniz yapmak istiyorsan GTX 1000 ve üstü seri ekran kartın olması lazım ve Geforce Experience programını kurup ShadowPlay açacaksınız ve highlights kısmından süresini ayarlayıp aktif hale getireceksiniz. Berlirlediğiniz kısayolla iyi bir vuruş yaptıktan sonra o tuşa basacaksınız ve örneğin tuşa basmanızdan 1 dakika öncesini kaydedecek.

Umarım yanlış anlamadım dediğin şeyi.

Kendiniz yapmak istiyorsan GTX 1000 ve üstü seri ekran kartın olması lazım ve Geforce Experience programını kurup ShadowPlay açacaksınız ve highlights kısmından süresini ayarlayıp aktif hale getireceksiniz. Berlirlediğiniz kısayolla iyi bir vuruş yaptıktan sonra o tuşa basacaksınız ve örneğin tuşa basmanızdan 1 dakika öncesini kaydedecek.

Umarım yanlış anlamadım dediğin şeyi.
başka birilerinin videolarıyla yapmak istiyordum doğru anladın ama ben kendim değil başkasının oynayışlarını
Hazır gameplay videolarından bulabilirsiniz mesela.
baştan sona nasıl izleyeyim onları aşırı zaman alır diğer kişiler nasıl buluyor

NVIDIA'nın kendi programı var bunun için NVIDIA highlights diye eğer oyun için istiyorsan oynadığın oyunda alt+Z yaparak NVIDIA programından açabilirsin.

Geri
Yukarı