En iyi Anti-Virüs programı hangisi?

Ücretsiz:
Avast/AVG.
Comodo.
Kaspersky Security Cloud Free.
Bitdefender

Ücretli:
Avast/AVG
Kaspersky internet Security.
ESET.
Norton.
Bitdefender.

Bizce diye bir şey yok, yapılan araştırmalarda Kaspersky, ESET ve Bitdefender diğer AV yazılımlarının önüne geçiyor, Windows Defender ise en geride kalanlardan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu bilindik marka antivirüs iyidir. Sizin için en iyi antivirüs şudur.
+ Bütçeniz.
+ Kullanımınız.
+ Sisteminiz.
- Uygun antivirüs almak en doğrusudur.

-Benim için fiyat önemli olduğu için ben trend Micro maximum Security kullanıyorum internette 10 TL key satıldığı için.

Av test eden siteler var sonuçlarına ve performanslarına bakabilirsin.

Can deger abimizin antivirüs hakkındaki işleyişi kısa özet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Fraosary hocam Comodo birazcık şüpheci hıps veya istemediğimiz anda oto-containment gibi, uğraştırıcı biraz. Ücretlide Avast!/avg yerine F-secure, sophos gibi alternatiflerde var fakat ücretsiz olarak Avast/AVG gayet başarılı.

Comodo'nun Firewall'i ile ücretsiz bir antivirüs, çok kaliteli olacaktır. Başka alternatiflerin olduğunu bende biliyorum fakat bilindik olanlardan söylemek istedim.

Arkadaş ücretli mi ücretsiz mi diye sormuş, ne var bunda? Birazdan sen ban yiyeceksin haberin olsun. 😁

Merhaba ben bilgisayarıma Anti-Virüs kurmak istiyorum. Sizce en iyi Anti-Virüs programı nedir?

Kesinlikle Kaspersky

Kaspersky'in türleri vardır

İnternet secuitry

Anti-Virüs

Total secuitry.

Bilgisayarınızda gece gündüz gezen bir çocuk varsa Total secuitry öneririm web sitelerden indirilebilecek virüsleride engelliyor. Bunun yanı sıra bir sürü özelliği var bulamadığı virüs yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı