En iyi antivirüs programı hangisi?

Zed34

Picopat
Daha fazla  
En iyi antivirüs programını söyler misiniz? Genel kapsamlı olan ekstraları olan pek bir bilgim yok açıkçası😊

En iyi antivirüs programını söyler misiniz? Genel kapsamlı olan ekstraları olan pek bir bilgim yok açıkçası😊

Ağ güvenliği açısından en iyisi ESET. Ev kullanıcısı ve tek cihaz için Kaspersky, çok fazla cihaz korunacaksa da BitDefender iyi şu an.

Ağ güvenliği açısından en iyisi ESET. Ev kullanıcısı ve tek cihaz için Kaspersky, çok fazla cihaz korunacaksa da BitDefender iyi şu an.

Ben bilinçsiz bir kullanıcıyım bir telefon bir PC'm var ileride başka cihazlarım olur mu bilmiyorum ama şu an 2 tane var her anlamda işime yarayacak olan hangisi?

Ben bilinçsiz bir kullanıcıyım bir telefon bir PC'm var ileride başka cihazlarım olur mu bilmiyorum ama şu an 2 tane var her anlamda işime yarayacak olan hangisi?

Telefonda ESET'in ücretsiz versiyonu, PC'de ise Kaspersky için üyelik alabilirsiniz.

Ben bilinçsiz bir kullanıcıyım bir telefon bir PC im var ileride başka cihazlarım olur mu bilmiyorum ama şu an 2 tane var her anlamda işime yarayacak olan hangisi.

Kaspersky içinde birçok cihaz kullanılabilir ayrı ayrı paketleri var kullanım ve güvenlik açısından gayet başarılı kendimde kullanıyorum bir sakıncasını görmedim.

Teşekkür ederim yardımlarınız için Kaspersky alacağım paket çeşitleri neler son olarak şunu sorayım çok farklılık var mı?

Geri
Yukarı