En iyi araba oyunu hangisi?

Forza Horizon 5. bence Forza Horizon 5 çünkü oyunun grafikleri harika, fizikler yeterli, arkadaşlarınla gerçekçi dolaşabilirsin, yarış yapabilirsin, etkinlik alanında etkinlikte oynayabilirsin. Hele bir de direksiyonun varsa tadından yenmez.

Black Box era daki tüm NFS ler mükemmel(Undercover hariç :D)
Modafiye diyorsan Underground 1 ve 2
Hikaye diyorsan Most Wanted(tekrar oynamayı düşünüyorsanız kesinlikle Redux modunu kurun alıcağınız zevk minumum 10 kat artıyor[Yarış zorlaşıyor ve polis şiddeti artıyor yeni oynayacaklara önermem])
Zorluk diyorsan Carbon ve Pro Street
Hız hissiyatı ve drift mekanikleri diyorsan Pro Street(Sadece drift için yapılan mesela Carx Drift Online gibi oyunlardan bile daha gerçekçi drift mekaniği var)
Kadın ayağı istiyorsan Undercover
Kesintisiz aksiyon diyorsan The Run

Eski NFS'ci olaraka söylüyorum yeni nesilde Forza Horizon5 ve Forza motorspor,
NFS Unbound dahil tadıyok çabuk sıkıyor.

Most Wanted 2005 sürümü benim favorimdir. Sanayi ortamının ağırlığını hissediyorsun bir kere. Modern yarış oyunu soruyorsan; etrafta bol etkinlik yapmalı seversen forza horizon, hikayeli seversen nfs, ikisinin ortası birşey seviyorsan the crew öneririm.

Benim icin en guzeli eski NFS oyunlari, bunun disinda Assetto Corsa'yi severim.
  • Fizik, gercekci surus deneyimi icin Beam.ng Drive olabilir.
  • Arcade icin Forza Horizon serisi olabilir.

Simülasyon istiyorsanız en iyileri; iRacing(en iyisi),Assetto Corsa, Assetto Corsa competizione(GT motorsport kategorisi seviyorsanız en iyisi),rfactor, GT7, FM(yeni oyunu da eklenir gelince görürüz),automobilista ve F1 serisi(22 hariç),birkaç oyun daha var.
Arcade istersen: NFS serisinin hepsi arcade ama hikaye olsun modifiye bol olsun dersen eski NFS'ler en iyisi.
Ben hem arcade hem simülasyon tarzı olsun dersen: Forza Horizon serisi en iyisi.
Fizik dersen: Beam. Ng.

Yeni konular

Geri
Yukarı