En iyi bilgisayar ekipmanları markası hangisi?

En iyi ekipman markası?

• SteelSeries

Oy: 7 19,4%
  • Cooler Master

Oy: 2 5,6%
  • Corsair

Oy: 4 11,1%
  • AOC

Oy: 0 0,0%
  • James Donkey

Oy: 1 2,8%
  • Gamepower

Oy: 0 0,0%
  • Logitech

Oy: 11 30,6%
  • HyperX

Oy: 2 5,6%
  • ASUS

Oy: 5 13,9%
  • Razer

Oy: 4 11,1%

• Oy verenlerin toplamı
    36

EnderTR52

Hectopat
Makaleler
2
Sizce en iyi ekipman markası hangisidir? Ben birkaç tane şık koyuyorum, bazı markalar yoksa yorumdan belirtin.

Ben oyumu Logitech'ten yana kullanıyorum. Özellikle hoparlörlerini çok seviyorum.

Bi' yandan AOC'nin monitörleri var. Bi' yandan Cooler Master'ın kasaları, fanları var. Bi' yandan ROG Strix ekran kartları var. Bi' yandan SteelSeries Arctis 9 ve Pro var. Bi' yandan Corsair'ın RAM'leri vb. ürünleri var. Bi' yandan Logitech'in ses sistemleri var. Seç beğen al paşam ne diyelim.

Bu yüzden sonuna kadar James Donkey. (!)

Param olsa tüm paramı Logitech'in ekipmanlarına yatırırdım, tasarımları çok sade olduğundan gerek çok hoşuma gidiyor. Ben oyumu Logitech'e veriyorum.

%100 Türk markası olan Rampage için geçerli değil bu söylediğiniz, değil mi hocam? (!)
Kendim için konuşmam gerekirse bir ürünün markasından çok kullanıcı deneyim ve yorumlarını daha çok önemsiyorum. İyi markalar dediğimiz markalarda zaten kullanıcı deneyimleri genelinde belirli bir ortalamaya ulaştığı için iyi diyoruz.

Kendim için konuşmam gerekirse bir ürünün markasından çok kullanıcı deneyim ve yorumlarını daha çok önemsiyorum. İyi markalar dediğimiz markalarda zaten kullanıcı deneyimleri genelinde belirli bir ortalamaya ulaştığı için iyi diyoruz.
Arkadaşımız ironi yapıyordu hocam.

En iyi oyuncu ekipmanı markası konusunun önü açık tartışılır ama James Donkey ve Gamepower'ın olmayacağı kesin.
Sen sonuna kadar F/P olan efendi markalarımıza laf mı edersin?!? (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı