En iyi cashback veren banka önerisi

Popy para Kullanıyorum öneririm.
Paparanın cashbacklari çok düşük kalmaya başladı. Popy ilk yüklemede 20 lira veriyor. Kart siparişi de paparadaki gibi isimli özel olarak değil normal kart olarak 3 günde geldi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-02-00-46-10-624_com.popypara.app.jpg
    Screenshot_2024-05-02-00-46-10-624_com.popypara.app.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, şu anda Papara, Nays, Sipay gibi banka uygulamaları kullanıyorum. Bunların dışında öneriniz var mı?
18 yaşında veya üzerindeyseniz Maximum Genç'i öneririm baya kampanyası var (kredi kartı). Onun dışında Nays, Sipay en yüksek verenlerden zaten. Arkadaşın dediği gibi Popypara, Paycell kullanabilirsin.

18 yaşında veya üzerindeyseniz Maximum Genç'i öneririm bayağı kampanyası var (kredi kartı). Onun dışında Nays, Sipay en yüksek verenlerden zaten. Arkadaşın dediği gibi popypara, Paycell kullanabilirsin.

Kullanıyorum hocam Maximum Genç'i şu anda da ön ödemeli olarak Sipay'ı seçtim gayet güzel kampanyaları varmış.

Popy para kullanıyorum öneririm.
Papara'nın cashbacklari çok düşük kalmaya başladı. Popy ilk yüklemede 20 lira veriyor. Kart siparişi de Papara'daki gibi isimli özel olarak değil normal kart olarak 3 günde geldi.

Teşekkürler hocam 20 TL'yi kaptım :)

Aynı şekilde Nays da varmış ama onu kullanmadım bilmiyorum.

Onu fatura ödemeleri için kullanıyorum ek olarak onda da bayağı bir kampanya mevcut tavsiye ederim istersen davet kodu da atabilirim :)

Tosla da olabilir.

Onda baktım eski halinden eser kalmamış.

Kullanıyorum hocam Maximum Genç'i şu anda da ön ödemeli olarak Sipay'ı seçtim gayet güzel kampanyaları varmış.

Teşekkürler hocam 20 TL'yi kaptım :)

Onu fatura ödemeleri için kullanıyorum ek olarak onda da bayağı bir kampanya mevcut tavsiye ederim istersen davet kodu da atabilirim :)

Onda baktım eski halinden eser kalmamış.
Rica ederim. Vallahi mesajından önce davet kodu kullanmadan kayıt oldum ya

Yeni konular

Geri
Yukarı