En İyi Cevap Ödülü - Haziran 2018

Bazı arkadaş ikililer konu açıp cevap olarak en iyi cevabı, arkadaşınınki olarak seçip hile yapabilirler. İnce eleyip sık dokumak lazım.

Bazı arkadaş ikililer konu açıp cevap olarak en iyi cevabı, arkadaşınınki olarak seçip hile yapabilirler. İnce eleyip sık dokumak lazım.
Sürekli olarak bu sekmeden kontrol edeceğiz. Gereksiz En iyi cevaplar verilmiş mesajlardan En iyi cevabı kaldıracağız. Hiç kimse haksızlığa uğramayacak merak etmeyin.
Çözdüğünüz teknik sorunları rapor etmekten çekinmeyin. Gereksiz de rapor etmeyin yeterli.

Arkadaşlar merhaba,

uzun zamandır başlatmak istediğimiz bir etkinlik vardı. Sosyal'de konulara çözüm üreten, katkıda bulunan üyelerimizi ödüllendirmek istiyoruz. Halihazırda elimizde olan bazı ürünler mevcut ve bu ürünleri sizlere hediye etmek istiyoruz.

Öncelikle etkinliğe moderasyon ekibinden kimse katılmıyor, bunu belirtelim :) Yani sadece üyeler hediyeyi alabilecek.

Tabii ki bu tür etkinliklerde çekişmeler ve sürtüşmeler olabilir. Bunları mümkün olduğunca güzel ve adil kurallar ile düzene koymak istiyoruz.

Burada sizler çözüme kavuşturduğunuz konuları raporlayıp konu eğer soru değilse soru olarak değiştirilmesini ve cevabınızın da en iyi cevap olarak işaretlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kuralları hep birlikte oluşturalım ki mümkün olduğunca adil bir etkinlik olsun.

Şu anda düşündüğümüz ilk kural:
  • Ay sonunda en çok "En iyi cevap" sayısına sahip üç okurumuza birer Gear VR (Galaxy Note 5, S6 edge+, S6 ve S6 edge ile uyumlu) hediye edeceğiz
  • Sistem toplama, her türlü öneri ve konu dışı konularda verilen cevaplar bu kapsama girmez.
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 301942

Bana çıkmayacağı kesin de kazanana hayırlı uğurlu olsun:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Teğmenleri ere çeviren bu sisteme hep karşı çıktım. Çünkü sayaç yeni. Fakat hizmetler tabeladakinden çok daha fazla. Fakat görüyorum ki bu prosedür kalıcı olacak gibi duruyor. Ne diyelim, iyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı