En İyi Far Cry Oyunu Hangisi?

Far Cry 3 tabi ki.
Far Cry 3 derim.
2. oyunun detaylarıyla ilgili bir video izlemiştim. Gerçekten çok hoş detayları vardı ama grafikleri gözüme hoş gelmediği için denememiştim. 3-4-5 oynadığım için 3'ünün arasından Far Cry 3'ü öneririm.
Bahsettiğim video
Far Cry 3 diye düşünüyorum. Efsaneleşmiş bir oyun. Eski bir oyun, o kadar ağır değil ve grafikleri de güzel sayılabilir.
Her serisini oynadim bana göre açık ara far cry 3

Peki Far Cry 3 bu yılda alınır mı?
Far Cry 3, 4 ve Primal'ı oynadım. Beni en çok Primal sardı ama üçü de hemen hemen aynı yapıda oyunlar sadece konu ve tema değişiyor bence.
Primalı bitirdim ben.

Kararsız kaldım. Hangi Far Cry oyunu daha iyi? Hangisi verdiğim paraya değer?

Donanım:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 7 1700x 8-Core 3.40 GHz
Bellek: 16 GB Ram
Ekran Kartı: Asus Nvidia Geforce GTX 770
Directx: Sürüm 12
Far Cry 3 en stabili ve zevklisidir.

FarCry 3'ten sonra ki oyunlar onun çakması gibi oldu hep grafikler ve ortam iyileşti ama onun dışında oynanış aynıydı onun için FarCry 3 seride en özel oyun.

Far Cry 2 ve 3 => 40'dan fazla farklı iyileşme animasyonu ile aletsiz ve anestezi olmadan ameliyat yeteneği. :)

Far Cry 4 => Sargıyı sar ve geç. :(
3, 4, Primal ve 5'i oynadım, en fazla zevk veren 3 idi.
FarCry 3'ten sonra ki oyunlar onun çakması gibi oldu hep grafikler ve ortam iyileşti ama onun dışında oynanış aynıydı onun için FarCry 3 seride en özel oyun.

Peki bu yılda alınır mı?

Peki Far Cry 3 bu yılda alınır mı?
Ubisoft'un fiyat politikasını hiç beğenmiyorum. Eski oyunlarını bile hala yüksek fiyattan satıyor. Witcher 3 gibi bir oyunun 20 TL'ye satıldığı yerde, Metro'nun iki oynunun 10 TL civarına satıldığı yerde Far Cry 3'ün hala 30+ olması bence hiç hoş değil. Ama genel olarak Ubisoft'un fiyat politikası böyle. AC 2, Brotherhood ve Revelation'u satın alıp oynamak istiyorum ama o kadar pahalı ki eski oyunlara o fiyatları veresim gelmiyor. Oynayacaksanız alınır ama daha uygun fiyata daha kaliteli oyunlar(veya en az Far Cry 3 kadar kaliteli diyelim) da alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Far Cry 3'ün oynanış süresi 20 saate yakın vardır. Eğer beğenirseniz fiyatının karşılığını verir ama bence daha ucuz olmalı.

Ubisoft'un fiyat politikasını hiç beğenmiyorum. Eski oyunlarını bile hala yüksek fiyattan satıyor. Witcher 3 gibi bir oyunun 20 TL'ye satıldığı yerde, Metro'nun iki oynunun 10 TL civarına satıldığı yerde Far Cry 3'ün hala 30+ olması bence hiç hoş değil. Ama genel olarak Ubisoft'un fiyat politikası böyle. AC 2, Brotherhood ve Revelation'u satın alıp oynamak istiyorum ama o kadar pahalı ki eski oyunlara o fiyatları veresim gelmiyor. Oynayacaksanız alınır ama daha uygun fiyata daha kaliteli oyunlar(veya en az Far Cry 3 kadar kaliteli diyelim) da alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Far Cry 3'ün oynanış süresi 20 saate yakın vardır. Eğer beğenirseniz fiyatının karşılığını verir ama bence daha ucuz olmalı.
Bir sonraki indirimleri beklemem bende daha mantıklı olabilir. Ancak bir problemim var. Aklımda oyun yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı