En iyi fiyat/performans telefonu

gizlikişi1234

Femtopat
Arkadaşlar telefon alacağım Realm'e 6 Samsung Galaxy M31 ve Xiaomi Note 9 Pro arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve önermenizin sebebini açıklarsanız çok memnun olurum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2018'de dünyanın en iyi fiyat performans telefonu Redmi Note 7 seçilmişti, geçen sene Redmi Note 8 seçildi. Bazı arkadaşlar hem marka hem geçmiş tecrübeleri açısından Samsung tercih ediyor ama Xiaomi de ülkede baya bir nam saldı. Ben şahsen Redmi Note 8 kullanıyorum ve ekran görüntü kalitesi, kamerası, parmak izi okuyucusunun tepkisi, tasarımı vb. her şeyinden memnunum. Telefonların teknik özelliklerini internet üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu da göz önünde bulundurup tercihinizi ona göre yapmanız sizin için daha iyi olur. Forumda zaten iki telefondan birini kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini buraya aktarır, karar vermenize yardımcı olurlar. Seçiminiz her ne olursa olsun şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Bence Samsung, kaliteli bir telefon istiyorsanız tabii. Şimdi insanlar diyecek yok parçaları daha yüksek falan ama arkadaşlar Redmi serisi Xiaomi'nin düşük bütçeli telefonlarıdır. Bu nedenle düşük kalitede parça koyuyorlar. Hem sadece 1 android güncellemesi veriyor sonra sadece MIUI güncellemelerini alıyor. Xiaomi Redmi Note 9 Pro gözünüze daha güzel özellikler ile gelebilir ancak benim önerim M31.

Kullanan biri olarak ve fiyatını da düşünerek Xiaomi Redmi Note 8 diyorum.
Bence Samsung, kaliteli bir telefon istiyorsanız tabii. Şimdi insanlar diyecek yok parçaları daha yüksek falan ama arkadaşlar Redmi serisi Xiaomi'nin düşük bütçeli telefonlarıdır. Bu nedenle düşük kalitede parça koyuyorlar. Hem sadece 1 android güncellemesi veriyor sonra sadece MIUI güncellemelerini alıyor. Xiaomi Redmi Note 9 Pro gözünüze daha güzel özellikler ile gelebilir ancak benim önerim M31.
Parçaların kalitesini elinle mi ölçün kardeş? Ya da neye dayanarak yazıyorsun bunu? Fiyat şişirme politikalarına alet olmak enayilik bence. Türkiye gibi bir ekonomide fiyat performans kovalamak daha mantıklı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı