En iyi FNaF Alternatifleri

Makaleler
2
Yer
Liberty City
İyiden kötüye bir sıralama yapacağım, tamamen kişisel bir liste.

1.Five Nights At Candy's (Emil "Ace" Macko)
Konsollara çıkacak ilk FNaF fan oyunu. Güzel FNaF göndermeleri de içeriyor.
Fotoğraf: FNaC 3.
1599248426229.png

2.JOLLY (IvanG)
Oynarken en çok zevk aldığım FNaF alternatifi. Her oyunda kaliteyi yukarı taşımış tek tük fan serisi.
Fotoğraf: JOLLY 3 Chapter 1.
1599248541156.png

3.One Night At Flumpty's (Jonochrome)
Daha şakacı bir yaklaşımla oluşturulmuş oyun serisi. Tek geceden oluştuğu için biraz zor.
Fotoğraf: ONaF 1.
1599248724823.png

4.Fredbear's Fright (Garrett Tube)
İlk tekli oyunumuz. Güzel bir FNaF 3 alternatifidir.
1599248952248.png

5.Popgoes 2016 (Kane Carter)
Oynarken pek zevk almadım ama kaliteli bir yapımdır. Popgoes 2 çıkmadı, Popgoes "Arcade" 2 çıktı. Popgoes 2'nin çıkma ihtimali sıfır gibi görünüyor.
1599249164142.png

6.Final Nights (JeliLiam)
Bu oyunun yarısını oynadım, yarısını izledim. Güzel bir oyundur.
Fotoğraf: Final Nights 4
1599249781598.png

7.Dayshift At Freddy's (DirectDogman)
FNaF 2'deki söz gerçek oluyor! Hep gece bulunduğumuz Freddy Fazbear's Pizzeria'yı bir kez de sabah vardiyasında görmek istemez miydiniz?
df4drr-vtnmwxj4.png

YouTube Türkiye'de çekilen bir oyunu vardı 4 olması lazım bana göre o güzeldi.
Listenin tüm oyunları "Virajlı" tarafından çekildi, Dayshift hariç.

Ayrıca FNAF 1'in remake/reimagination'ı geliyor. Tarih belli değil. Ücretsiz olarak çıkacak. Hayranlar tarafından geliyor ve FNAF'ın geliştiricisi onayladı.

Ayrıca FNAF 1'in remake/reimagination'ı geliyor. Tarih belli değil. Ücretsiz olarak çıkacak. Hayranlar tarafından geliyor ve FNAF'ın geliştiricisi onayladı.
UE4 ile yapılırsa (ki bir Remake UE4 ile halihazırda geliştiriliyor) oyun oynanacak kadar kaliteli olmaz. FNaF'ın oyun motoru Clickteam Fusion'dur.

Ben jolly 3 C2, fnac 3 ve tjoc sm diyorum. En sevdiğim fan oyunlar bunlar. Nedense Jollibee'yi hiç sevemedim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı