En iyi Google için adblocker öneri

YouTube ve çoğu sitede. En son 2019 yılında kullandım hatırlamıyorum :).
Uzun zamandır YouTube'da video izlerken hiçbir reklam ile karşılaşmadım. Çoğu sitede ve özellikle YouTube'da reklamlar ile karşılaşman anormal bir durum. Şu anda tarayıcına ekleyip sorunun devam edip etmediğine bakabilir misin?

Uzun zamandır YouTube'da video izlerken hiçbir reklam ile karşılaşmadım. Çoğu sitede ve özellikle YouTube'da reklamlar ile karşılaşman anormal bir durum. Şu anda tarayıcına ekleyip sorunun devam edip etmediğine bakabilir misin?
Bilgisayarım bozuk.

Hangi sitede hangi reklamları gösteriyordu? Kendi içerisinde başarılı bir reklam engelleme filtresi ve kaldırma aracı bulunuyor. Şu ana kadar bir reklam ile karşılaşmadım.
Bazı sitelerin yan kısımlarında (ne diyeceğimi bilemedim) göz yoracak kadar renkli olan reklamlar kalıyordu. Geçen sene biraz kullanıp eski engelleyicime geri dönmüştüm.

Hangi reklam engelleyicileri denediniz? Eğer denemediyseniz uBlock Origin kullanabilirsiniz. Eğer uBlock Origin'in kaynak kullanımından hoşlanmazsanız aynı altyapıyı sunan Nano Adblocker eklentisini kullanabilirsiniz.
Ublock ve Nano Adblocker' ı kullanışlı buluyorum fakat LoL' ün izleme görevlerinde sorun çıkarıyor. Bizzat Chrome, Firefox, Edge ve Opera' da denedim. İzleme görevlerinde geri gitme tuşu doğru çalışmıyor ve izleme görevlerini saymıyor bu iki reklam engelleyici varken. Sırf bu yüzden AdGuard kullanıyorum şuan.

Bazı sitelerin yan kısımlarında (ne diyeceğimi bilemedim) göz yoracak kadar renkli olan reklamlar kalıyordu. Geçen sene biraz kullanıp eski engelleyicime geri dönmüştüm.
Keşke bu sitelere örnek verseydiniz. Çoğu siteye girdiğimde bu tarz reklamlar benim önüme çıkmıyor. Eklentinizin filtreleriyle oynamış olabileceğinizden şüpheleniyorum.

Keşke bu sitelere örnek verseydiniz. Çoğu siteye girdiğimde bu tarz reklamlar benim önüme çıkmıyor. Eklentinizin filtreleriyle oynamış olabileceğinizden şüpheleniyorum.
En son geçen sene kullandığım için hangi sitelerde olduğunu hatırlamıyorum, üzgünüm. Bu arada da ayarlarıyla oynamamıştım, önerildiği için kullanmaya karar vermiştim. Belki şu an olmuyordur, denemeliyim demek ki. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı