En iyi grafikli AC oyunu

Tuna11

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangi Assasin's Creed oyununun grafikleri daha iyi?

Vallahi Odyssey ortamı çok güzel. Grafikler de bayağı hoş. Bence Odyssey ama ben Valhalla'yı oynamadım daha o da olabilir.

Peki hikaye ve oynanış olarak?

Oynanış her oyunda benzer gibi ya. Hikaye olarak da Ezio için AC2 derim ben ama bence Odyssey oynayın derim bayağı güzel oyundu. Sadece klasik AC olarak biraz tekrara düşüyor.

Grafik olarak Odyysey. Oyunda zaten kocaman harita var, bir de o manzaralarla birleşince muazzam oluyor oyun.
Hikaye ve açık dünya olarak da şüphesiz Black Flag. O zar zor geliştirdiğin geminle düşman warshiplerini indirmek, kuleleri indirip içeri sızmak ve fethetmek, yolumuzun önüne çıkan adaları tek tek keşfetmek...Benim için hem hikaye hem açık dünya olarak en iyi Assassin's Creed oyunu Black Flag'dir.

Manzara ve tasarım açısından Odyssey daha iyi. Fakat Valhalla bence grafik bakımından daha güçlü ve kaliteli duruyor.

Diğerlerinden iyi değil tabii ki ama en sevdiğim AC 4 Black Flag'tır.

Grafik olarak Syndicate,
Açık dünya olarak Valhalla,
Detay olarak Valhalla,
Dövüş sistemi olarak Odyssey,
Hikaye olarak son 3 oyunu ayırırsan AC 2, son 3 oyun arasındaysa Valhalla daha çok hoşuma gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…