En iyi grafikli oyun nedir?

Bu soru kişiden kişiye çok değişir. Oyunun tasarımı renk paletleri vs. olarak insanlar çok farklı düşüncelere sahip olabiliyor. O yüzden böyle bir konu açtım. Buradaki fikirlerinizi tartışma şeklinde belirtirseniz çok güzel olur.

Örnek:
Oyun.
Size hoş gelen kısım (manzara, renk paleti, kaplama kalitesi)

Bu konuda kimse bir nesnellik beklemesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soru kişiden kişiye çok değişir. Oyunun tasarımı renk paletleri vs. olarak insanlar çok farklı düşüncelere sahip olabiliyor. O yüzden böyle bir konu açtım. Buradaki fikirlerinizi tartışma şeklinde belirtirseniz çok güzel olur.

Örnek:
Oyun.

TLOU 2

Örnek:
Oyun.

Crysis 3 -
Zamanında Göre Grafikleri çok iyidir bana göre.
Müzikleri çok güzel en çok sevdiğim kısımda müzikleri yerinde kullanarak oyunun hikayesine ve karakterlerin konuşmalarına çok iyi destekleyip hoş bir hiss veriyor.

Grafiksel olarak değerlendirilecekse her tür kendi arasında değerlendirilmeli. Açık dünya oyunu ile yarış oyununu karşılaştırmak doğru olmaz mesela. Yarış oyunu olarak Need for Speed 2015, açık dünya olarak RDR 2.

Sizin tasarımını grafiğini en çok beğendiğiniz ilk 5 oyun şu şekilde oldu:
1) Red Dead Redemption 2
2) Forza Horizon 5
3) Microsoft Flight Simulator
4) The Last of Us Part II
5) Ori and the Will of the Wisps/ Elden Ring
Sayımda hata olmuş olabilir. Tekrar sayarım duruma göre ama şimdilik bu kadardı fikirlerinizi belirttiğiniz için teşekkürler. İyi günler.

Bana nedense Forza Horizon 5 çok da iyi gibi gelmedi. Forza Horizon 4'ü daha çok beğeniyorum, 4Ü en son ayarlarda oynayabilirken 5I sadece ultrada oynayabiliyorum belki bu yüzdendir bilemeyeceğim ama kesinlikle 4'ün atmosferi daha iyi, yeşillikleri nehirleri karları daha iyi gözüküyor. 5 Meksika'da geçtiği için ne kadar grafikler daha iyi de olsa belki ortamdaki kuraklık benim 4 daha iyi grafiklere sahip diye düşünmeme yol açmış olabilir.

Bana nedense Forza Horizon 5 çok da iyi gibi gelmedi. Forza Horizon 4'ü daha çok beğeniyorum, 4Ü en son ayarlarda oynayabilirken 5I sadece ultrada oynayabiliyorum belki bu yüzdendir bilemeyeceğim ama kesinlikle 4'ün atmosferi daha iyi, yeşillikleri nehirleri karları daha iyi gözüküyor. 5 Meksika'da geçtiği için ne kadar grafikler daha iyi de olsa belki ortamdaki kuraklık benim 4 daha iyi grafiklere sahip diye düşünmeme yol açmış olabilir.
Forza Horizon 3 en iyisiydi diyen bir sürü hayran var bu arada.

Geri
Yukarı