En iyi GT 1030 modeli nedir?

carl.johnson

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aktif soğutmadan yanayım, Vatan'da veya Amazon'da satılan, aktif bir fan soğutması olan ve bilindik markası olan en iyi model hangisidir? Teşekkürler.

Mevcut ekran kartım arızalı, soğuk lehim olayından ötürü. Ters çevirdiğimde görüntü versede televizyonumu vs. bozuyor, yeni monitör alacağım için mecbur yenilemem gerekiyor. İkinci el işinede hiç girmek istemiyorum, malumunuz dolandırıcılar çok fazla. Zaten önümüzdeki yıl sistemimi komple yenileyip kartıda satacağım.

@Luminous Valentine Low profilden kastınız DDR4 olanlar değil mi?

Mevcut ekran kartım arızalı, soğuk lehim olayından ötürü. Ters çevirdiğimde görüntü versede televizyonumu vs. bozuyor, yeni monitör alacağım için mecbur yenilemem gerekiyor. İkinci el işinede hiç girmek istemiyorum, malumunuz dolandırıcılar çok fazla. Zaten önümüzdeki yıl sistemimi komple yenileyip kartıda satacağım.

Siz bilirsiniz. 1030 çok ısınan bir kart değil zaten. GDDR5 olan herhangi bir modeli alabilirsiniz. Pasif soğutmalı da olur.

Arkadaşlar Xeon X5460 işlemcim var, bahsettiğiniz modeller darboğaz yapar mı? Ayrıca sıfır olarak alabilecek miyim, bütçe maks 2500 TL.

Low profil yani ısının önüne geçmek için profil ile ısı emme olayı ama bu kartı kullanan biri olarak önermiyorum. Daha iyi bir şey alın.

Arkadaşlar Xeon X5460 işlemcim var, bahsettiğiniz modeller darboğaz yapar mı? Ayrıca sıfır olarak alabilecek miyim, bütçe maks 2500 TL.
O işlemci ile darboğaz kaçınılmaz zaten RX 6400 alın geçin.

Geri
Yukarı