En iyi GTA karakteri hangisi?

En iyi karakteri?

• Oy verenlerin toplamı
    240
Anketteki karakterler ana oyunlardaki karakterler dostum. Huang Lee senin favorinse ne güzel.

Ana karakter olarak hangisi dersiniz?
Gta cw aslında ana oyun sayılır lakin ev konsollarına çıkmamıştır.
Yinede teşekkürler. 😄

Niko harbiden bizden biri gibi. Amerika'ya ilk yerleştiği ve oradaki tepkileri gerçekten çok iyi.
Normal şartlarda GTA serisi beni hiç cezbetmezdi, ki GTA 4'ün de şu an bir kısmını oynamama rağmen sevmediğim yanı açık dünyası kısıtlı yani yapılabilecek bir etkinlik yok. Ama diyaloglar ve hikaye, Nico'nun samimiyeti ve yaşadıklarını görünce öyle bağlanıyorum ki oyuna, RDR2'den sonra oynadığım en iyi Rockstar oyunu benim için.

Franklin ve Claude'un hiç şansları yok anlaşılan bu kapışmada.

Normal şartlarda GTA serisi beni hiç cezbetmezdi, ki GTA 4'ün de şu an bir kısmını oynamama rağmen sevmediğim yanı açık dünyası kısıtlı yani yapılabilecek bir etkinlik yok. Ama diyaloglar ve hikaye, Nico'nun samimiyeti ve yaşadıklarını görünce öyle bağlanıyorum ki oyuna, RDR2'den sonra oynadığım en iyi Rockstar oyunu benim için.
Yorumunuza katılıyorum. GTA 4 hikaye ve Fizik anlamında serideki en iyi oyun bana göre. Ama açık dünya açısından maalesef kısıtlıydı, özellikle San Andreas gibi bir açık dünya oyunundan sonra çıkmasıyla. Aynı zamanda millet oyunun o gri ve puslu atmosferini de beğenmedi, ama ben sevdim atmosferini. Birde Optimizasyon sorunlarıda baya var oyunun. Ama gerçekçi fizikler, detaylar, ana karakterin derin yazılması ve ciddi hikayesi mükemmel ötesi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı