En iyi GTX970 ve GTX980 hangisidir?

Hangi marka en verimlidir?

• Oy verenlerin toplamı
    32
Kardeşim peki malzeme kalitesi nasıl?
Biraz açıklar mısın ayrıntılı olarak?

Bu arada linkte verdiğim modellerin karşılaştırması: ( Sol > EVGA , Sağ > HOF )

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-01-31-15-59-50.png
    Screenshot_2016-01-31-15-59-50.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 171
Son düzenleme:
Ben ASUS öneriyorum sessiz ve güçlü.

Pekala, kısaca bahsedeyim.
Soğutucu bloğu ve plastik kaplaması son derece kaliteli. Fanlarda 5 liralık fan görüntüsü var ancak gayet sessiz ve diğer fanlara göre 3 kat daha uzun ömürlüymüş. Backplate alüminyum gibi görünüyor ancak hangi maddeden yapıldığını bilmiyorum. Kart üzerindeki mosfetler vs. kaliteli bileşenlerden oluşuyor. En önemlisi GPU özel seçilerek takılıyor ve silikonu kaliteli olduğu için overclock sınırları daha yüksek. Coil Whine riski bana göre oldukça düşük. Genel olarak kaliteli bir kart ancak bana göre tek kusuru ağırlığından dolayı yamulması. Bu sorun bütün markalarda var yanlış anlaşılmasın ancak 1500TL para verip yamulduğunu görmek hoş değil açıkçası. Ben destek yaparak eğilmesini engelledim ancak destek yapmazsan eğilecektir.

Ekran kartını ne ile destekledin göremedim. Bu arada tavanından tabanına kadar uzanan bir çubuk vardı. Onu ne yaptın. Ekran kartlarını o destekliyordu.

Yazdığın yazıda overclock'tan da bahsetmişsin. Hiçbir şekilde overclock yapmayı düşünmüyorum. En fazla ekran kartı bios'undan turbo moda alırım o kadar. Bios demişken HOF nasıl bir yazılım kullanıyor.

Dosya Ekleri

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 144
Bahsettiğin çubuğu, kartı alttan destekleyecek kadar kısalttım. Sistemin estetiğini de bozmadım. HOF'un yazılımı var mı bilmiyorum açıkçası. Ben MSI Afterburner kullanıyorum. Attığım resim yaklaşık 6-7 aylıktı, bunu şimdi çektim;
20160131_162445.jpg

Çubuk gayet güzel duruyor ve estetiği bozmuyor, neden kırdınız ki?
Edit: Kasanızı önden çekseniz çok memnun olacağım mavi fanın altına kırmızı nasıl duruyor çok merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı