En iyi güç kaynağı markaları nedir?

Her güç kaynağında bu olay oluyor mu? Aşağıdaki yorumlar başka şahıslara ait yorumlardır Xigmatek PSU'lar hakkında

6 yıldır Xigmatek 600W 80+ PSU'yu kullandım ve bir sorun çıkarmamıştı. Ama markadan öncede model de önemli. Modeline göre değişebilir. Siz bütçenizi söyleyin daha iyi öneri yapılabilir.

Xigmatek alınabilir. PSU markaları arasında iyi markalara koyarım ben şahsen.

Şahsen kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum dandik bir marka olsa bir çoğunda böyle yorumlar olmazdı. @BerkayZ87

Son düzenleme:
Her güç kaynağında bu olay oluyor mu?
Hayır.

Örneğin High Power Performance GD 600W modelini ele alalım. 12V kanalından 600W'nin tamamını verebiliyor.

Şahsen kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum dandik bir marka olsa bir çoğunda böyle yorumlar olmazdı. @BerkayZ87
Hocam, istediğiniz bilgiye inanmakta özgürsünüz. Ama ben buraya açık açık kötü özelliklerini yazdım, onlar ise sadece havadan sudan sallanan 2-3 ağızdan düşmeyen ezber cümleyi yazmışlar. Attığın o alıntı mesajların hiçbirisinin benim gözümde değeri yok.

Son düzenleme:

Doğrudur hocam herkesin fikri kendine.

Bizim milletin kullanıcı incelemelerine bakmak iyi bir yöntem değil, Rampage'in saçma sapan PSU'larına F/P ürünü diyebilen bir topluluğun yorumlarını değil ürünün teknik özelliklerine göre yorum yapmak daha doğru.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…