En iyi güç kaynağı markaları nedir?

Xigmatek çok kaliteli bir PSU'dur öneririm.
Xigmatek bir PSU değildir, markadır. Ayrıca Xigmatek'in çoğu güç kaynağı ortalamanın altında. Kaliteli modelleri de güncel olarak satışta değil.

Aldığım tüm PSU'lar Xigmatek markasıydı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Nasıl oluyorda ortalamanın altında oluyor?
Senin bilgisizce yaptığın ve sorun yaşamadığın tercihler, kaliteli olduğu anlamına gelmiyor.

Ha senin bilgilice yaptığın ve söylediğin her şey doğru ve kaliteli Sayın Einstein.
Ne söylediğim her şeyin doğru olduğunu iddia ettim, ne de Einstein olduğumu. Sadece senin herkese açık paylaşmış olduğun yanlış bilgiyi doğrusuyla düzelttim ve bir anda seninle alakası bile olmayan mesaja beğenmedim atıp bireysel saldırıya geçtin. Bence suçu bende değil kendi bilgisizliğinde aramalısın.

Ne söylediğim her şeyin doğru olduğunu iddia ettim, ne de Einstein olduğumu. Sadece senin herkese açık paylaşmış olduğun yanlış bilgiyi doğrusuyla düzelttim ve bir anda seninle alakası bile olmayan mesaja beğenmedim atıp bireysel saldırıya geçtin. Bence suçu bende değil kendi bilgisizliğinde aramalısın.

aynen aynen,

Şu mesajın alnı olsa alnından öperim.

Aklıma başka bir şeyler geliyor ama neyse.

Bomba markasıdır demek istedin sanırım.

Hayır tam tersine hatta daha iyi anla diye büyük ve altı çizli halde yazacağım Xigmatek Kaliteli Bir PSU.

Hayır tam tersine hatta daha iyi anla diye büyük ve altı çizli halde yazacağım Xigmatek Kaliteli Bir PSU.
Güncel olarak satılıp da kaliteli olan bir Xigmatek PSU örneği ve incelemesi bekliyorum sizden. Kanıt atamazsanız mesajınızı yanlış bilgiden raporlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı