En iyi hikayeli oyunlar nelerdir?

Sistem bilgim pek yok ama sana “RDR 2” oyununu önerebilirim. Hikaye mükemmel ötesi grafikler müthiş bilgisayarın kaldırıyorsa kesinlikle almalısın.

Sistem bilgim pek yok ama sana “RDR 2” oyununu önerebilirim. Hikaye mükemmel ötesi grafikler müthiş bilgisayarın kaldırıyorsa kesinlikle almalısın.
İnternetim çok kötü 112GB'ı nerede indireceğim 10GB'ı 12 Saatte felan indiriyor.

2 hafta önce Black Mesa'yı bitirdim ve bende öneririm. Gayet güzel oyundur. Oyunun hikayesi, atmosferi ve grafikleri de güzel. İnternette bulmuş olduğum TR Doku paketi ile birlikte oynadım. Oyundaki herşey türkçeydi. Altyazılar, duvardaki işaretler, bilgisayar ekranındaki yazılar vesaire. Sanki oyun Türkiye'de bir yerde geçiyormuş gibiydi Bu arada oyun senin elinden tutmuyor. Yani gideceğin yeri söylemiyor veya işaretlemiyor. Belli bir noktadan sonra baya karmaşık bir hal alabiliyor leveller ama eğlenceli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…