En iyi ilk 10 monitör markası sıralar mısınız?

Kardeşim eğer durumu varsa MSI ASUS öner fakat durumu yoksa MSI ASUS nasıl alsın ? Şaka mısın
Sana durumum yok demiş mi konu sahibi? Fiyat/performans demek düşük bütçedeki ürün değil, verdiğin paranın karşılığını veren ürün demek. Boş boş öneri yapmayın.

Ki fiyat performans dediğine göre bence MSI ASUS alacak durumda değil olsaydı sormazdı bence. Konuyu açan kişi bütçesini de belirtseydi iyi olurdu.

Kardeşim eğer durumu varsa MSI ASUS öner fakat durumu yoksa MSI ASUS nasıl alsın? Şaka mısın?

Alternatif bulmak zor değil, değil mi?

Ki fiyat performans dediğine göre bence MSI ASUS alacak durumda değil olsaydı sormazdı bence. Konuyu açan kişi bütçesini de belirtseydi iyi olurdu.
Anlamamaya ısrarla devam ediyorsun. 10.000 TL'lik bir ürün de fiyat performans olabilir. Asus, Philips gibi markaların da fiyat performans monitörleri var. Mesela:

Anlatamıyorum galiba, fiyat/performans ucuz anlamına gelmiyor.
Kardeşim bende biliyorum gelmediğini. Ama bence arkadaşın kısıtlı parası olduğu için soruyor. Kısıtlı bütçesi olmasa zaten direkt Asus'un Msı'ın monitörünü almaz mı ? Senin bütçen olsa sen sorar mısın fiyat performans monitör diye ? Amd intel gibi düşün. Amd'yi fiyat performans olarak intele tercih etmiyorlar mı ? Çünkü bana hep öyle denk geldi.
Arkadaş ayırdığı bütçeyi de belirtseydi anlardık ona göre önerirdik zaten.
Yada ben yanlış anlıyorum. Yine de kusura bakmayın ne diyeyim. 😀

Geri
Yukarı