En İyi İnternet Hizmetine Sahip Ülkeler Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Starlink Uzaydan İnternet Genel Beta

BroadbandChoices, en son İnternet Erişilebilirlik Endeksi raporunda indirme ve yükleme hızı, maliyet ve mobil internet kapsamı gibi ölçümlere dayalı olarak yaptığı araştırma sonuçlarını yayınladı. Buna göre Danimarka en iyi genel internet hizmetine sahip ülke oldu. ABD ise nispeten daha düşük hızlar ve yüksek fiyatlandırma ile ikinciliğe yerleşti. Irak, Somali, Yemen ve Lübnan dahil olmak üzere […]

Devamı: En İyi İnternet Hizmetine Sahip Ülkeler Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Görünce çok şaşırdım aslında. Macaristan da 4 yıl yaşamış biri olarak internet her zaman Türkiye'den daha hızlı ve ucuzdu hatta üniversitelerin hızı buradakilerden 3-4 kat daha iyi diyebilirim. Şu an Superonline fiber 200Mbps kullanıyorum 159TL ama Speedtest 300-400Mbps, nperf ise 200 gösteriyor indirmemi yine de çok memnunum. Umarım ülkede gelişir internet. Çağa ayak uydurmak gerek.

Dolar cinsinden bakıldığı için çok ucuz görünüyor ama birim fiyattan bakıldığı zaman alınabilirlik tarafına gelince bu listede son sıralarda yer alırız muhtemelen.

Dolar cinsinden bakıldığı için çok ucuz görünüyor ama birim fiyattan bakıldığı zaman alınabilirlik tarafına gelince bu listede son sıralarda yer alırız muhtemelen.

Evet hocam artık YouTube'da da bu fakirleşmeyi yabancılardan görüyorum videolarının thumbnail'ine 0.60 dolarlık müthiş Türk tatlısı deyip baklava gösteriyorlar. Bizim almamız zor ama adamların cebindeki bozuk para.

İndirme olarak 50 ülke arasından dördüncü sıradayız ama sondan dördüncü 🙃

Sıra olarak sondan birinci Mısır, Jamaika, Endonezya diye devam ediyor.

Geri
Yukarı